Göğüs Hastalıkları ve Alerji

Göğüs Hastalıkları ve Alerji

HASTA YORUMLARI

Sevinç BİLECEN

Hastanenizin ilk ve eski hastalarından biri olarak ben ve ailem sizi her zaman tercih ettik. Çünkü doktorlarınızdan ilgi ve alakadan temizliğinden sonsuz memnunuz. Doktor Mübeccel Akman'a ve acil servis hemşiresi Deniz hanıma ayrıca teşekkürü borç bilirim.

Feza Dönmez MACİT

Doktorlarınızdan Mübeccel Akman hanımefendiye ilgi, alaka, engin bilgisi ve sempatik yaklaşımından dolayı şükranlarımı bildirmek, öte yandan özel sağlık sigortaları ile ilgilenen sağ başta radyolojiye yakın masada oturan ama ismini almadığım bayan arkadaşa hızlı ve sempatik tutumundan dolayı teşekkürlerimi bildirmek isterim. Sağlık şikayetim için Central Hospital 'e ilk defa geldim fakat bundan sonra ben ve eşim Allah gerektirmesin ama gerektiğinde hastanenize huzur ve mutluluk ile geleceğimizi belirtmek ister hastaya saygı ve güzel tutumunuzun devam etmesini temenni ederim. Sevgilerimle, Feza Dönmez Macit.

Feza MACİT

Doktorlarınızdan Mübeccel Akman hanımefendiye ilgi alaka, engin bilgisi, empatik yaklaşımından dolayı şükranlarımı bildirmek, öte yandan özel sağlık sigortaları ile ilgilenen sağ başta radyolajiye yakın masada oturan ama ismini almadığım bayan arkadaşa hızlı ve sempatik tutumundan dolayı teşekkürlerimi bildirmek isterim. Hastanenize ilk defa geldim fakat bundan sonra ben ve eşim gerektiğinde hastanenize huzur ve mutluluk ile geleceğimizi belirtmek ister hastaya saygı ve güzel tutumunuzun devam etmesini temenni ederim. Sevgilerimle.

Samed GÜLTEKİN

Merhabalar, elbette ilk dileğimiz kimse hastalanmasın. Ama olurda yolunuz hastaneye düşerse kesinlikle Central'ı tercih ediniz, başta doktorum Mübeccel Hanım olmak üzere tüm 4.Kat personeline çok teşekkür ederim. İsim olarak hatırlayabildiğim İlknur, Emel, Sevde, Zeynep hemşirelere ve temizlik personellerinden Aysel, Gülname hanımlara ilk geldiğim günden beri gösterdikleri ilgi alaka,samimi,candan,güleryüzlü davranışlarına,iletişim ve insan ilişkilerine gerçekten tüm içtenliğimle çok tşk ederim. Hastayken %100 güvende hissedebileceğiniz ve profesyonel ellerde tedavi görebileceğiniz bir ortam. Hastane yönetimini böylesine seçkin ve kaliteli personeller ile çalıştıkları için ayrıca tebrik ediyorum. Oda 404'den Samed Gültekin

Serkan KORKMAZ

Hem gündüz hem de gece hemşireleri çok iyiydi. Kendilerine ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum.

Sacide KALFA

7 gece hastanenizin 3. Kat 311 nolu odasınsa kaldım. Başta doktorum Mübeccel Akman hanımefendiye sonsuz teşekkür ediyorum. Bana verdiği moral ve uyguladığı tedavi ile umduğumdan daha çabuk iyiye gidiyorum. 3. Kat hemşirelerinden başta Havva Sener ve Rabia hemşireye sonsuz teşekkür ediyorum. Hemşirelerinizin çok memnun kaldım...Herşey için çok çok teşekkürler... Yemekler ve yemek servisi mükemmel.

FİRUZE YAŞAR TAN

Göğüs Hastalıkları Uzmanınız Dr. Mübeccel Akman büyük bir hastanenin teşhis koyamadığı zatürre başlangıcında beni son anda kurtarıp sağlığıma kavuşturdu. Central Hospital'e teşekkürler.

Ceren Temel

Göğüs Hastalıkları Bölümü asistanı Sn Gülay Hanım, işini çok iyi yapan, çok ilgili ve geri dönüşlere hızlı yanıt veren biridir. Bunu kendisine de ifade ettim. Böyle çalışanlar hastaneniz için çok kıymetlidir. Teşekkürler,Ceren TEMEL

Çağla AKMEMİŞ

20 günü aşkın hastanede yatarak geçirdiğim covid tedavim sırasında, göğüs hastalıkları uzmanı hekimim Sayın Dr. Mübeccel Akman hocama, ekibine, 3. Kat hemşirelerim Aleyna, Ebru, Deniz, Melisa, Esra ve ismini sayamadığım herkese ve kat personellerimiz Asiye ve Songül Hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Hakları hiç ödenmez. Herkese sonsuz teşekkürlerimle.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.