HASTA YORUMLARI

Ali Rıza ATICI

İki hafta önce kizimiz dunyaya geldi bu hastanede. Gayet memnun kaldık. Sakin güzel bir bahcesi ve kafesi var. En büyük özelliği otopark ücreti ve sıkıntısı yok.

Neslihan KÖSE AYDIN

Bu 2. bebeğim ilk bebeğiminde kontrollerini ve doğumunu bu hastanede gerçekleştirdim. 2. sinde de hiç tereddüt etmeden Central Hospital' a geldim. Başta Başak hanım ve Figen hanım olmak üzere NST odasındaki Serap hemşireyede hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Elif VURAL

Kadın doğum doktoru Op.Dr Fatma Nur Hacibaloglu'nun ve Ebe Bahtinur Hanım'ın gösterdiği profesyonel yaklaşımı sayesinde çok rahat bir doğum gerceklestirdim.

Erol DALGIÇ

7.Kat NST odasında çalışan hemşirelerden çok memnun kaldık. Çok ilgililer ve güleryüzlü davrandılar. Serap ve Bahtınur hemşire hanımlara katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Berna BAYDAR

13.06.2014 tarihinde doğum yaptım. Başta doktorum Fatma Nur hanım lmak üzere asistanı Sibel hanım' a çok çok teşekkür ederiz. Ayrıca NST personeli, 5. kat personeli Gizem, Esra, Derya ve Gülsüm hemşirelere bebek odasından Sümeyye hemşireye de çok teşekkür ederiz.

Özlem SAÇILDI

Hastane 6. kat personeli Arzu hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Şiler SEVİNÇ

Bahtınur hanım, güleryüzlü ve çok yardımcı idi. Kendisine teşekkür ederim.

Özlem YARMALI

Hamilelik süresi boyunca gerek aldığım eğitimden gerekse doktorumdan çok memnunum. NST odasındaki hemşireler de gerçekten çok ilgili ve saygılılar. Şu ana akadar bir sorun yaşamadım. Herkesin ilgisine çok teşekkür ederim.

Özge EYERCİ ÖZMEN

Herşey özellikle tüm personel mükemmeldi. Bebek ve hasta hemşireleri başta olmak üzere herkese çok teşekkür ediyoruz.Tavsiye ile geldik, biz de herkese önereceğiz. Hoşçakalın.

Rabia DOĞAN

Çok Değerli Doktorum Figen Temelli Akın' a başladığım ilk günden beri göstermiş olduğu yakın ilgisi, sıcaklığı, güleryüzü , motivasyonu ve tedavimdeki başarısı için sonsuz saygı sevgi ve minnetlerimi sunarım..Gerçekten benim için bir tane ve mükemmel bir insan,figen hanımı tanıdığım için çok mutluyum..Asistanı Betül hanımada ilgisi ve güler yüzü için, herşey için çok teşekkür ederim.. siz çok güzel bir ekipsiniz sizi çok seviyorum :)

Birgül ÖZEN

Doktorumuz Fatmanur Hanım'a ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz. Yakınlarıma önerebileceğim ilk kişi. Ayrıca NST odasındaki görevlilerin yaklaşımları oldukça kibar ve yardımseverdi.

Hasibe Şeyma OCAKTÜRK

Doktorumuz Figen hanım'a teşekkür ederiz. Ayrıca NST çalışanları Bahtınur ve Serap hanım'a teşekkürler.

Mine YILMAZ

Başta doktorumuz Fatma Nur hanım ve ebelerden Bahtınur hanım olmak üzere hepinizden Allah razı oldun. Çok güleryüzlü olmaları beni daha güvende olmamı sağladı. Tüm personeliniz çok iyi.

Nur MAHÇUP DEMİR

Hastaneden genel anlamda memnunum. Doktorum Figen Temelli Akın'ın ilgisi, bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleriyle beni tatmin ediyor. 2 haftadır girdiğim NST odasındaki hemşireler Bahtnur hanım ve Serap Hanım da güleryüzlü ve ilgileriyle bana çok yardımcı oluyorlar.

Yasemin GÖMEÇ

NST için ilk defa geliyoruz. Gerekli açıklamaların yapılması, tansiyon ölçülmesi, personellerin güleryüzlü hizmeti hoşumuza gitti.

Eda GÜLER

NST odasında çalışan memurlar Bahtınur hanım ve Serap hanım güleryüzlü ve ilgililer. Verilen hizmetten memnun kaldık. Teşekkürler.

Ayfer ERDOVAN

Hastaneniz her anlamda tatmin edici ve güzel. Tüm birimler gayet iyiişini yapmakta. Özellikle doğum bölümünüz çok başarılı.

Tuba DEMİRCAN

Hastanenin personelleri oldukça güleryüzlü ve ilgili. Özellikle doktorum Figen Temelli Akın çok cana yakın ve bilgili bir doktor. Her muayeneye geldiğimde NST bölümünde çok ilgileniyorlar. Sağlığımız ve konforumuz için ellerinden geleni yapıyorlar. Özellikle Bahtınur ve Serap hanım bu konuda çok teşekkür ederim. Central hospital' ı bütün tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

Meliha KARABEYLİ ÖZTÜRK

Herşey çok güzeldi, tüm hemşireler, ebelere teşekkürler. Emre ebe ve ekibine ayrıca teşekkürler.

Elif EĞREKÇİ ERKMEN

Bu hastaneye öneri ile hamileliğimde gelmeye başladım. Kadın doğum, endokrin, diyetisyen, çocuk doktoru geldiğimiz bölümlerdir. Bu ana kadar gördüğümüz doktorlar hep içime sindi. Aileden biri gibi davrandılar. Bu sebepten buraya geliyorum. Hosteslerin, asistanların yer değiştirerek çalışmaları davranışları kapıda karşılama ve yardım etmeleri çok hoş.

Gamze BAŞ ÖNDER

Hastanenize bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesi üzerine gelmiştim. Bana sizi tavsiye ederken üzerine basarak söylediği bir şey vardı. Tüm hemşireler, doktorlar, çalışanlar çok güleryüzlü, hiç kendini hastanedeymiş gibi hissetmiyorsun. Gerçekten de öyleymiş. NST' ye ilk bağlandığımda da güleryüzle karşılaşmam gibi.

Gülşah DEMİR

Yatış yapıldığı ilk andan son ana kadar bebek ve tüm hemşirelerin güleryüzü detaylı anlatımı ve ilgisi çok memnun edici ve güven yaratııydı. Ameliyathanede doğum öncesi ekip motive ederek doğum stresini unutturdu. Tüm ekibe teşekkürler. Dr. Fatma Nur Hacıbaloğluna ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Gülcan ÇİFTCİ

Tek kelime ile çok memnun kaldık. Herkesin eline emeğine sağlık. Başta Kadın Doğum Hekimi Figen Akın olmak üzere tüm personele teşekkür ederiz.

Dilek SERTOĞLU

Hastanenizi çok seviyorum. Doğum dahil hep buradayım. Allah eksikliğinizi göstermesin. Hep böyle temiz, duyarlı olmanız dileğiyle.

Süreyya Nasır İRAZ

2. Doğumumda hiç tereddüt etmeden Kadın doğum hekimi Fatma Nur hanımı ve hastanenizi tercih ettim. Herşeyden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum görün. Herşey için teşekkürler.

Ebru ALBEK

Genel olarak tüm personelinizden çok çok memnun kaldık. Doktorum Erhan beye özellikle teşekkür ederim. Bebek ve hasta hemşirelerinize de teşekkür ederim.

Elif ÇUHADAR

Sn Dr. Başak Sel yengemin ameliyatı riskli olduğundan kimse doğumunu üstlenmezken siz kabullenip doğumunu üstlendiniz ilgi ve cesaretinizden dolayı sonsuz teşekkürler, hastanenizden çok memnunuz çalışan bütün hemşireler, personeller harika :)

Gözde KÜÇÜK

Tüm hastane doğum ekibine ve doktorum Fatmanur Hanım'a çok şey borçluyum. Doğumdan korktuğum için gel seni bir yürüyüşe çıkarayım diyerek beni doğumhaneye götüren ve doğurtup çıkaran ince düşünceli Bahtınur Hanım'a da özellikle saygı duyuyorum. Herkese tavsiye edebileceğim bir hastane. Ekip ve doktorum olmasaydı bu kadar güzel bir doğum hikayem olmayacaktı. Teşekkürler

Binnaz HANCIOĞLU

Herşey için özellikle doktorum Fatmanur Hanım'a ardından Nafıye Saygılı, Arzu ebe, Emre ebe ve Gönül gödek'e ve son olarak kattaki personellere çok teşekkür ederim.

Meltem CERAN

Doğum sürecinde ve sonrasında ilgi ve alakalarını bizden esirgemeyen Emre, Burcu ve Özlem Hemşirelere teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Deniz YILMAZ

Meryem Hanım ve asistanı Merve hanım güler yüzlü ve samimi. Yeniden %100 tercih edeceğim ve önereceğim bir hastane. Meryem hanım, negatif doktor havasından uzak, sıcak, samimi, güleryüzlü ve oldukça net. Biz hastalar için önemli olan şeylerin hepsi mevcut. Teşekkürler.

Sevcan ASILBAY

Genel olarak memnun olduğum bir hastanedir. Doktorlar ve personel olarak ilgili ve alakalı davranıyorlar. Doktorum Fatmanur Hanım ve NST odasındaki Bahtınur ve Serap hanıma teşekkür ederim.

Ayben ÇAKIRLAR

Hastaneniz ve doktorunuz Başak hanım her yönden bize çok yardımcı oldu. Hamilelik süresince şu ana kadar çok önemli bilgiler verdi. Kendisine ayrıca teşekkür ederiz.

Elif YALÇIN

Dr. Figen Temelli bugüne kadar gördüğümüz en iyi kadın doğum doktoru, güleryüzlü, ilgili bize güven veriyor. Kendisine çok teşekkür ederiz. Ayrıca NST'de bize yardımcı olan Serap Hanıma da teşekkürler

Banu KUTUN

Kadın doğum doktoru Fatma Nur Hanım ve Arzu hemşireye, gece ve gündüzdeki bebek hemşirelerine ilgileri ve yardımları için teşekkürler.

Saadet BAHÇEKOZ

Başta doktorum Figen Hanım ve asistanı olmak üzere NST odası hemşireleri Serap ve Bahtınur Hanım çok ilgililer, bu hastanede kontrole gelmeye başladığımdan beri gayet iyi karşılanıyoruz. Kızım ve ben bu ilgi ve alakadan çok memnunuz. Herşey için teşekkürler.

Gülden BERBER

Bir yıl önce hastanenizde doğum yaptım.Hamileliğim süresince kontrollere burada devam ettim.Doktorum Fatmanur Hanıma ve hastanenize güleryüzlü hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim.

Nesibe YILMAZ

2012 yılında zor geçen hamileliğimde Dr. Fatmanur Hn ile tanıştım ve sayesinde oğlumu kucağıma aldım.. Yıl 2014 ve yine çok zor geçen bir hamileliğimde İstanbul dışında olmama rağmen her soruma sabırla cevap veren beni hiç yalnız bırakmadığını hissettiğim ve kızımı kucağıma alarak mutluluğumuza mutluluk katan doktorum Fatmanur Hn. ve ekibine çok çok çok teşekkür ederim.. Doğumdan 2 gün sonra hayatıma kaldığım yerden devam ettim.. Sezeryan Doğum yaptığıma kimse inanamadı.. Ağrı yada başka hiçbir şikayetim hiç olmadı.. İyiki varsınız..

Nermin BAKAN

Hastanenizden çok memnun kaldık, özellikle kadın doğum doktorunuz Fatma Nur Hanım ve ekibi, doğum sonrasındaki hemşireler, bebek hemşireleri, bebek doktoru çok ilgili ve güleryüzlüydü. Teşekkürler herşeye.

Şadan ÖZARSLAN

Eşim burada doğum yaptı Önceleri de 2010'dan beri bu hastaneye geliyoruz, çok memnunuz. Doktor Başak Sel Hanım çok anlayışlı bir hanımefendi.Teşekkürler.

Alev EFE

Çalışan personelin ilgi ve alakaları çok iyi.Gece 1'de getirilen çorbanın bile sıcacık olması güzeldi.Doktorumuz Başak Hanım bizimle her konuda çok ilgilendi ve gerekli tüm bilgileri verdi.Ameliyatımda bulunan Nurhilal Özçelik'te benimle çok yakından ilgilendi.Ayrıca hepinize çok teşekkür ederiz.

Nagihan KOCAOĞLU

Normal doğum için hastanenizi seçtim. Bu seçim beni yanıltmadı. Özellikle normal doğumda yanımdan ayrılmayan Emre Ebe'ye sonsuz teşekkür ederim.

Sevinç ÇAĞLAR

Hastane olarak doğum sürecinde göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.Hastane ve doktorumuz Fatma Nur Hanım'a göstermiş oldukları yakın alakaları için çok teşekkür ederiz. Buradan çok mutlu olarak evime gidiyorum.Herşey için gönülden teşekkürler.

Mine BAŞSOY

Kadın Doğum Doktorumuz Sayın Başak Hanım'a çok teşekkür ederim.Son derece ilgili, bilgili ve güleryüzlü olmasından dolayı minnettarım.Hasta yatıştaki kat hemşirelerinden de çok memnun kaldım.

Şenay SELEN GÜNEŞ

Doktorumuz Figen Temelli Akın Hanımın ilgi ve alakasına çok teşekkür ederiz.Ayrıca Hemşiremiz Emre Hanıma desteğinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.Saygılarımızla.

Seda ERDOĞAN

Göstermiş olduğunu yakınlık ve ilgiden dolayı bebek hemşiresi Nurşen Hanıma çok teşekkür ederim.Emzirme konusunda moralim bozulmuşken tam anlamıyla beni yeniden motive etti.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

Ayben ÇAKIRLAR

Öncelikle Doktorum Başak Hanım ve diğer sağlık görevlileri ile bana gece gündüz yardımcı olan hemşire Emre Hanım'a çok teşekkür ederim.Hastanenizi herkese referans gösterebilirim.

Dilek BAKIR

Hamileliğim boyunca kontrollerimi yapan Figen Hanım ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bütün personelin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.Emre hemşire ve ekibine ayrıca sonsuz teşekkürler.

Eda TURAN

Doğumumu 41. haftada Sn.Fatmanur Hacıbaloğlu gerçekleştirdi. Kendisi ile gebelik dönemimin 5. ayında tanıştım, geç kalan bir tanışma olmuş. İlk başlarda cep telefonu numarasını alamadığım için endişelenmiştim, ancak kendisine her e-mail gönderdiğimde hızlı şekilde dönüş yapması ile endişelerimin boşa olduğunu farkettim. Doğumum gecikmeli olmasına rağmen, kendisinin dikkatli takibi bizi hiç endişeye düşürmedi. Kendisi çok kibar, dikkatli, sıcakkanlı, esprili ve en önemlisi oldukça mütevazı bir kişi. Ailecek kendisine tekrardan teşekkürlerimizi, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.Doğumum normal doğum olarak başlayıp, sezaryen ile sona erdiğinden NST odasından Bahtınur ve Emre hemşirelerle de oldukça vakit geçirdik. Kendilerine güler yüzlü, motive edici ve profesyonel yaklaşımları için çok teşekkür ediyorum...

Seda ERBAHAR

Hamileliğimden doğum sürecimin bitimine kadar göstermiş olduğu yakın ilgisinden,özverisinden,emeğinden ve detaylı bilgilendirmelerinden dolayı doktorum Fatmanur Hanım'a çok teşekkür ederim.Kendisinin yardımı ve yönlendirmeleri ile çok rahat bir hamilelik geçirdim.İyi ki sizi tercih edip gelmişiz.Tüm ekibinize, Emre Ebe'ye bebek ve kat hemşirelerine yakın ilgilerinden dolayı ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Sevgilerimizle.

Murat ÇEVRİM

02/06/2015 hayatımızın en önemli günü oldu ve oğlumuz Ezel Central Hospital'da dünyaya geldi tüm hastane personeline doktorlara emekleriniz gayretleriniz için teşekkür ederiz.

Hande ÇAKSU

Yaklaşık 3 aydır hastanenizde görevli Opr. Dr. Cengizhan Kolata'nın hastasıyım.27 haftalık gebeyim. Bu süreye kadar 3 özel hastane ve 4 doktor değiştirdim. Özel bir hastanenin doktoru sadece 2.9 çıkan tiroidim sonrası "çocuğun gerizekalı" olabilir gibi gayet kaba bir cümleyi,aynen yazdığım şekli ile sarfederek bana söyledi.Başka bir özel hastanenin doktoru gebeliğimi anlamadı, bir diğeri beni haftalarca gitmeme rağmen tanımıyordu. Her seferinde kendimi tanıtmaktan bıkkınlık gelmişti.İlgisizdi. Tüm bu sorunlar sonrası Cengizhan Bey'i ve hastanenizi buldum. Başta Cengizhan Bey olmak üzere, tüm hastane personeliniz çok ilgili ve güleryüzlü. Cengizhan Bey'e bu sorunlarımı anlattığımda, kendi meslektaşlarını asla kötülemedi. Bu davranışını hem ben hem de eşim inanılmaz takdir ettik. Kendisi daima anlayışlı,güleryüzlü ve yardımsever.Gebelik döneminde bir insana nasıl yardımcı olunabileceğinin bilgeliğini taşıyor. Hastanenize böyle iyi bir doktor ve personel çalıştırdığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Kalamış'ta ikamet etmeme rağmen,yakındaki hiçbir özel hastaneyi tercih etmeyeceğim. Hastaneniz ayrıca çok temiz ve düzenli. Hiçbir zaman bizleri bekletmiyorlar. Tekrar teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. Saygılarımla

Nazlı KAYIKÇI

Opr. Dr. Yaren Hanıma tedavim öncesi ve sonrasında gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunar çalışmalarında başarılar dilerim.

Dilek KARAAĞAÇ

Merhaba. Tesadüfen İlk defa kadın doğum doktorunuz Cengizhan bey den randevu aldım. Daha önce yine aynı meslek dalında farklı doktorların hastalarıydım. Çok utanıp çekinen biri olarak kendisi inanılmaz ilgili, sakin, beyefendi, babacan ve mesleğini düzgün yapan doktorlardan biri. Eli inanılmaz hafif ve hastası ile çok uslüplü konuşan biri.İlk defa gelmeme rağmen çok memnun kaldım.İnşallah bundan sonra kendisinin hastası olarak devam etmek isterim. Bu arada hastanenizin çalışma standartlarını da beğenmekteyim. Başarılar dileriz.

Sercan Doğukan YILDIZ

İlk bebeğimiz Central Hospital`da dünyaya geldi. Hekimimiz Sayın Cengizhan Kolata bize çok yardımcı oldu. Gerek gebelik takibi sırasında gerekse doğum sırasında ilgisini hiç eksik etmedi. Birçok hekim değiştirmek zorunda kaldık ve en son hastanenizde karar kıldık. Hekimimizden son derece memnunuz, daha iyi bir danışmanlık olamazdı. Hemşireler ve diğer personel çok kibar ve saygılılar. Cengizhan Bey`e teşekkürü bir borç biliriz. Hastaların ihtiyaç ve isteklerine önem veren, onları dinleyen ve yardımcı olan bir hekim kendisi. Doğum sürecinde 14 saat bizimle birlikte bekledi. Kendisine ve hastaneye bir kez daha teşekkür ederiz.

Yasemin KAVAKLI

İlk defa bir hastanede hiçbir personel tarafından rencide edilmedim. Herkes çok kibar, saygılı ve ilgiliydi. Kadın doğum hemşirelerinden Emre Hanım ayrıca çok ilgili ve saygılıydı.

Yeliz YAKAN

Sn. Figen Temelli Akın sevgili doktorum çok ilgili ve alakalı engin bilgisi ve yönlendirmelerinden dolayı ayrıca asistanı ve diğer tüm çalışanlarının ilgisinden de ayrıca çok memnun kaldık.

Iliyana ONGOR

There is not a day that goes by that I don't think about how INCREDIBLY LUCKY I was to have Cengizhan Colata as my doctor. I had the best of the best for my natural birth. Now that I am out the other side and taking a moment to exhale.I finally can say: THANK YOU FOR EVERYTHING!!! I am so grateful and feel truly blessed to have you taking care of me and my baby. There is no way to truly express the depth of my and my family's, appreciation. I am forever grateful for your kindest attention and your generous time during the labour.

Filiz GÜNERİ ÇELTİK

2 gece geçirdik. İlgi ve alakadan gayet memnun olarak hastanenizden ayrılıyoruz. Özellikle bebek hemşirelerinize tüm içtenliğimle teşekkür ederim.

Gözde ŞEN

Genel olarak herşeyden memnun kaldık. Herşey için teşekkür ederiz. Hastanenize 2 kişi geldik, 3 kişilik bir aile olarak mutlu ayrılıyoruz. Daha ne olsun.Teşekkürler.

Özlem GERZ ALTUNTAŞ

Hastanenizi tercih etme sebebim doktorum Cengizhan Kolata'nın burada çalışıyor olmasıdır.İkinci bebeğimin doğumu için Bolu' dan hastanenize geldik.Hastaneden, personelden, verilen hizmetten memnun kaldık.Doktorumuzun farkını Bolu'da herkes bilir.İlk olarak doktorum Cengizhan Kolata'ya,bizimle ilgilenen tüm personele ve hastanenize teşekkür ederim. Doktorla ilgili tereddüt yaşayanlar varsa kesinlikle doktorumu seçmeliler. 2 gece yatıp ertesi gün Bolu'ya dönebildik.Tekrar teşekkür ederiz.

AYÇA MERVE ESKİCİ

Hastanenizi tercih etme sebebim doktorum Cengizhan Kolata'nın burada çalışıyor olmasıdır. İlginizden dolayı çok teşekkür ederim Cengizhan bey ve bütün hastane personeline teşekkür ederim.

Refik Gündoğar

30 Mayıs'ta gerçekleşen erken doğum sırasında ve öncesindeki muayenelerde gerek ilgisi, gerek kişiliği ile bizde iz bırakmış bulunan herşeyin yoluna girmesinde büyük emeği olan Doktorunuz/Doktorumuz Op. Dr. Sn. Cengizhan Kolata Bey'e nezdinizde çok teşekkür ediyorum. Hastanenizin genel durumu ve diğer çalışanlarına da teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

Ayça Merve ESKİCİ

Hastanenizi tercih etme sebebim doktorum Cengizhan Kolata'nın burada çalışıyor olmasıdır. İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. Cengizhan bey ve bütün hastane personeline teşekkür ederim.

Ersen KOCABIYIK

10.06 2015 sabahı oğlum bu hastanede dünyaya geldi çok şükür.Doktorumuz Cengizhan Kolata beye ne kadar teşekkür etsek azdır.Kendisini tanıdığımıza çok çok memnunuz.Ben hayatımda bu kadar mükemmel bir doktor görmedim.Çevremdeki herkese bahsedeceğim kendisinden.Eşime ve bana gösterdiği (ilk bebeğimiz olduğu için stresliydik) anlayış ve sabır için allah razı olsun.Bir kez daha doğum yapsa eşim yine Cengizhan Bey derim.

Bahar GÜNDOĞAR

30 Mayıs'ta gerçekleşen erken doğumum sırasında ve öncesinde muayenelerde; gerek ilgisi, gerek kişiliği ile bizde iz bırakmış bulunan, her şeyin yoluna girmesinde büyük emeği olan Doktorunuz/Doktorumuz Op. Dr. Cengizhan Kolata Bey'e nezdinizde çok teşekkür ediyorum. Hastanenizin genel durumu ve çalışanlarınıza da teşekkür ediyorum. Dr. Cengizhan Bey'in başarılarının devamını dilerim.

Sabina MUSTAFAYEVA

Opr.Dr.Cengizhan Bey için söylenecek ne kadar iyi dilek varsa hepsini diliyorum. Çok teşekkür ediyorum bizi çok büyük bir zorluktan kurtardı ve manevi olarak da büyük destek verdi.

Cemile Meral ELMASDİKEN

21.06.2015 günü saat 16:00'da Sayın Cengizhan Kolata kızımın doğumunu gerçekleştirmiştir.Kendisine çok teşekkür ederim.Vermiş olduğu hizmetin yanı sıra şefkatli,saygılı, sevecen, inanılmaz beyefendiliği ile önünde saygıyla eğiliyorum. Cengizhan bey size ve ekibinize binlerce teşekkürler.Kızımın doğumundaki ilginiz ve de alakanız bir anne olarak beni çok duygulandırdı.Size sevdiklerinizle ve evlatlarınızla uzun ömürler diliyorum. Central Hospital hastanesi sizin gibi bir doktoru kendi ekibinde bulundurduğu için bence çok şanslı.Tanrı sizi korusun.

Burcu BAŞSALLAR

Öncelikle sağlık hizmetleri olarak ilk tercihimizsiniz. Hastanenizde kadın doğum uzmanı Cengizhan Bey'e ilgi alaka ve yakınlığından dolayı çok teşekkür ederiz. Tüm tanıdık ve yakınlarımıza sosyal medya ve internet sitelerimizden doktorumuz Cengizhan Bey'i ve bu hastaneyi tavsiye edeceğiz.İlgi ve alaka için çok teşekkürler.

Büşra ŞAHİN

Öncelikle vermiş olduğunuz kaliteli hizmet için teşekkür ederim. Uzakta oturmama rağmen Figen Hanımı çok ilgili ve kibar bulduğum için hastanenizi tercih ettim. Figen Hanım'a bana verdiği güven için çok teşekkür ederim. Ayrıca Figen Hanımın asistanı ve NST 'de bulunan hemşire arkadaşlara çok teşekkür ederim. Sadece işimi yapalım geçelim mantığını aşmış insanlara yardımcı olmayı prensip edinmişler. Teşekkürler.

Şerife VURAL ŞİMŞEK

Sıkıntılarla geçen gebeliğimde Opr. Dr. Cengizhan Kolata ile karşılaşmak bizim için çok büyük bir şans oldu. Günün her saati gerekli desteğini ve ilgisini bizden eksik etmedi. Bebeklere olan aşırı sevgisi ve ilgisi doktorumuzun ayrı güzel yanıdır. Her muayenede meraklarımızı giderene kadar bebeğimizi detaylıca inceledi. 16 temmuz 2015 tarihinde beklenenden erken başlayan doğum sancılarımla hastaneye gittiğimizde bize hiçbir stres ve sıkıntı yaşatmadan bir saatte oğlumuza sağlıcakla kucağımıza almamızı Cengizhan Beyin Profesyönelliğine borçluyuz. Cengizhan bey ile ilgili okuduğum tüm yorumların doğru olması yanı sıra sezeryandan bir gün sonra sıkıntısız bir şekilde taburcu olmam ve sorun yaşamamam harikaydı. Bize karşı sorumluluğu, ilgisi ve herşey için kendisine sonsuz teşekkür ederim. Central Hospital ailesine ve Cengizhan Kolata'ya tekrardan teşekkürü bir borç bilirim.

Gamze ERKOÇ ÇİLESİZ

Kadın Doğum Dr.Figen Hanıma yanında olan asistanı Cemile Hanıma hamileliğim boyunca ilgi ,alakaları ve güler yüzle ilgilendiklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Doğum sürecinde doğum ebesi Serap Hanım , Emre Hemşire ve tüm diğer hastane personellerinin tüm çabaları saygılı,ilgili ,güler yüzlü,cana yakın olmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederim.

Seda GÖKSU

2.çocuğum içinde bu hastanede doğumu tercih ettim. Normal doğum için özellikle tüm yükü üstümden alan personele ve doktoruma çok teşekkür ederim. Mükemmel bulduğum Emre ebe ve Bahtınur ebeye teşekkürler. Özellikle doktorum Fatma Nur Hanımı herkese tavsiye edeceğimn.

Didem DEMİRLİ

Kadın dogum uzmanı Başak Sel Hanım ve Bahtınur ebeye doğumumda gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü ne kadar teşekkur etsem az kalır. Normal doğumun bu kadar kolay olacağını asla düşünmezdim.  Başak hanımın profesyonelliği,insanı rahatlatan üslubu ve Bahtınur ebenin yardımlarıyla çok rahat bir doğum gerçekleştirdim. Normal doğum yapacaklar bu muhteşem ikiliye kendilerini rahatça teslim edebilirler..

Didem DEMİRLİ

Kadın dogum uzmanı Başak Sel ve Bahtınur ebeye doğumumda gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü ne kadar teşekkur etsem az kalır. Normal doğumun bu kadar kolay olacağını asla düşünmezdim. Başak hanımın profesyonelliği, insanı rahatlatan üslubu ve Bahtınur ebenin yardımlarıyla rahat bir doğum gerçekleştirdim. Normal doğum yapacaklar bu muhteşem ikiliye kendilerini rahatça teslim edebilirler..

Şahin TAŞKIN

Merhaba 11.08.2015 tarihinde eşim Opr. Dr. Cengizhan bey tarafından sezeryan ile doğum yaptırıldı. Biz Cengizhan beyi Bolu'dan tanıyoruz ve bir önceki doğumumuzu da kendisi yaptırmıştı.Biz kendisinden o zamanda çok memnunduk yine çok memnunuz. Cengizhan beyin yanında kendimizi güvende hissediyoruz. Aileden biri gibi sanki.Tekrardan her şey için teşekkür ederim.

Hakan TABAK

13.08.2015 günü kızımız İpek Tabak hastaneniz hekimlerinden Sayın Dr. Cengizhan Kolata tarafından başarılı bir Sezeryan operasyonuyla gözlerini dünyaya açmıştır. Özellikle tüm kontrol dönemlerinde itinayla eşimle ilgilenip, üstün hasta doktor iletişimiyle bizlere doğru ve düzenli bir süreç yaşattığı için çok teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz. Kendisinin hastanenizde vazife yapması hastaneniz için önemli bir şanş teşkil etmektedir. Umarım nice hastalarına da mutlu ve sağlıklı günleri için eşlik eder.Eşim doğum öncesi ve sonrası sürecini Doktorumuz Cengizhan bey sayesinde sorunsuz atlatmıştır. Operasyon öncesi ve sonrası bulunduğumuz odaya düzenli ve sık kontrolleri, ilgili ve açıklayıcı bilgilendirmeleri, temiz ve titiz son derece muayenelerinden memnun kaldık. Hastane hemşirelerinden, 5-6 kat servis ve tüm doğum ekiplerinden, servis kalitesinden, yemeklerden memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Cengizhan beyin gıyabında hepinize teşekkürlerimizi sunarız.

Ayşe KAHRAMAN

Öncelikle hastane personeli olmak üzere hizmet ve güleryüzlü yaklaşımınız için teşekkür ediyoruz. Doktor Cengizhan Bey'in bize karşı güleryüzlü, kibar ve açıklayıcı davranışından dolayı çok teşekkür ederiz.

Ceren CELASUN

Kadın doğum doktorumuz Fatma Nur Hacıbaloğlu'na tüm yaptıkları için sonsuz teşekkür ederim. Kendisi mükemmel bir doktor. NST hemşiremiz Emre hanım, her türlü pansuman işlerimizi yapan Nurhan hemşire ve Rabia hemşirelere sonsuz teşekkürler.

Nursen TORLAK

Hamileliğim süresince hastanenizde muayenelerime devam ettim. Gerek doktorum Fatma Nur hanım, asistanı, NST odasından Emre hemşire hepsi çok güleryüzlü ve saygılı. İlgi ve bilgileriyle insanı gerçekten rahatlatıyorlar. Hastaneden çok memnun kaldım.

Betül SOYLU

Opr. Dr. Cengizhan Kolata ile 24.08.2015 sabahında harika bir doğum süreci geçirdim. Doğum öncesi yaşamış olduğum tüm stres ve korkularımın, doktorumun güler yüzü ve samimi ilgisi ile üstesinden geldim. Tüm bu duygusal süreç içerisinde bütün içtenliği ile benim ve bebeğim ile sık sık ilgilendiği için buradan kendisine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra çevremdeki herkese mutlu bir gebelik ve doğum süreci için Opr. Dr. Cengizhan Kolata'yı tavsiye edeceğim.

Gül AYDEMİR

Dr. Cengizhan Kolata ile 01.09.2015 tarihinde çok güzel bir doğum süreci geçirdim korkularım ve ağrılarıma rağmen doktorumun ilgisi ve güler yüzlülüğü bana cesaret verdi. Size binlerce kez teşekkür ederim o kadar ilgili davrandınız ki iyi ki sizi tanımışız. Çok şanslıyız ki sizin gibi bir doktorumuz var.

Melek ALTAY ŞİMSEK

Tüm personel çok ilgiliydi. Özellikle doktorum Figen Hanımın bana karşı davranışlarından ve yaklaşımlarından çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Mercan GÜLGÜR

Hamileliğim süresince hem doktorum Başak hanım hem de NST bölümünde Emre hemşireye, gösterdikleri güleryüz ve ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.

Gül AYDEMİR

26 ağustosta normal doğum gerçekleştirdim. Cengizhan Kolata doktorumdu.İlgisi ve alakası çok güzeldi. Her anımda yanımdaydı. Beni hep motive etti. Hamileliğim boyunca her istediğimde ulaşabildim. Çok güzel bir dönem geçirdik ve doğumumda çok güzel geçti. Hersey için çok teşekkür ederiz.

Seda CANOĞLU

1 Eylül’de hastanenizde doğum yaptım. Gebelik sürecimde doğum polikliğinde olan Emre hemşire ve kan almada olan Gülay hemşirelerin güler yüzü ve ilgisinden çok memnun kaldım. Nezninizde kendilerine çok teşekkür ederim. Ama teşekkürlerin en büyüğü doktorum Başak hanıma. O kadar başarılı ve pozitif ki ilgisi ve alakası ailemizi çok mutlu etti. Sezeryandan acısız ve ağrısız uyanılabiliniyormuş onun sayesinde yaşamış oldum. Ona teşekkürler az gelir iyi ki var.

Müge AKSOY NALCİ

Dr. Cengizhan Kolata’ya sonsuz teşekkürler. Sayesinde ağrısız sancısız bir ameliyat geçirdim ve bebeğim ile hemen ilgilenebildim .Hamileliğim süresince her zaman bana destek olan müthiş bir doktor başarılarının devamını dilerim.

Nefise Esra ODACI

Yüksek şeker, dengesiz tansiyon, öncesinde 2 düşük, polikistikler ve pek çok sıkıntım olmasına rağmen doktorlarınızdan Cengizhan Kolata sayesinde sıfır sorunlu hamilelik geçirdim. Güven veren davranışları,işindeki uzmanlığı, süreci takibiyle, gereksiz strese sokmayan rahat tavrıyla ilk günden itibaren çok güzel 38 hafta geçirdikten sonra çok şükür 24 Eylül 2015 tarihinde yavrumuzu kucağımıza aldık. Doğumdan sonraki ilgisi, bilgilendirmesi için doktorunuza, böyle bir doktorun hastanenizde olmasına vesile olanlara da ayrıca teşekkür ederim.

Hakan ERDOĞAN

Doktorumuz Cengizhan Kolata, gerçekten işinde profesyonel, güler yüzlü ve sıcak kanlı bir insan. Eşimin doğum ameliyatını gerçekleştirdi ve en başından beri bizimle çok iyi ilgilendi. Allah sizden razı olsun.

Didem Merve ÖZGÜL

Dr. Figen Temelli'ye geliyorum düzenli olarak. Kendisinden, asistanından ve NST'deki Emre hemşiremizden çok memnunuz. Biz diyorum çünkü tavsiye üzerine tercih ettim sizi ve bir arkadaşımı da yönlendirdim hastanız olarak. O da memnun kaldığını söyledi. Daha önce burada doğum yapan arkadaşlarım da memnun kaldıklarını söylüyorlar. Herşey için teşekkürler.

Fatma TURNAGÖL

Doktor ve hemşirelerin bize karşı tutum ve davranışları çok samimi ve içten, bu yüzden kendilerine teşekkür ederim. Özellikle Figen hanıma çok teşekkürler.

Büşra KIZILKAN

Doktorum Fatma Nur hanıma herşey için teşekkürler. Gece ve gündüz hemşirelerinin hepsi çok güleryüzlü ve çok sıcakkanlılar. Doğuma ne kadar korkarak girdiysem de yine herkesin sakinliğiyle rahat çıktım. A'dan Z'ye bütün çalışanlarınıza teşekkür ederim.

Nurcan KARADAĞ

07.09.2015 tarihinde hastanenizde doğum yaptım ve çok memnun kaldım. Özellikle Dr.Cengizhan Kolata'ya sonsuz teşekkürler. Doğum öncesinde ne dediyse aynen çıktı ve doğum sonrası ne bir ağrım ne de bir sızım oldu. Kendisi defalarca odama geldi ve çok ilgilendi. Gerçekten işini seven ve istekle yapan nadir doktorlardan birisi. Ayrıca hemşirelerde gece gündüz ilgilendiler. Yemekler ve temizlikte oldukça iyi. Herşey için teşekkürler.

Leyla UYSAL

Merhabalar, 17.06.2014 Tarihinde kızımı Central Hospital'da dünyaya getirdim.Doktorum Figen Hanım sayesinde çok rahat ve kolay bir normal doğum gerçekleştirdik. Hastanenin kantininden yemeklerine, hasta kayıttan temizlik personeline kadar herkes çok titiz ve özverili çalışıyor. Güleryüzlü ebelerimizin yardımları da çok büyük tabiki. Doğum yapacak olan tüm anne adaylarına stressiz bir doğum için bu hastaneyi tercih etmelerini tavsiye ederim. Bir kadının en duygu dolu anlarını aksiliklerle gölgelemeyen aksine güzelleştirip destekleyen bu hastaneden ben çok memnun kaldım. Herkese tekrar teşekkürler.

Zeynep CANKILIÇ

Merhaba, 11 gün önce hastanenizde doğum yaptım. Öncelikle doktorum Cengizhan Bey'e sonrada bebek hemşirelerine çok teşekkürler.

Ferhan KURT

Merhabalar. 27.10.2015 tarihinde hastanenizde Fatma Nur Hanım sayesinde sağlıklı bir kızımız oldu. Herşeyden çok memnun kaldık. Doktorumuz, bebek hemşirelerimiz, temizlik görevlilerimiz hatta doğum öncesi nts odasında ki hemşirelerimiz ... Kendimi ve bebeğimi sayenizde çok güvende hissettim. Doktorum biricik Fatma Nur Hanıma gece gündüz çok rahat ulaştım,ilk doğumum olması nedeniyle korkularımı sayesinde çok güzel yendim. O ses tonu bana resmen psikolojik terapi oldu, çok nazik ve kibar bir hanım. Allah binlerce kez razı olsun kendisinden ve tüm ekibinizden... Ayrıca doğum sonrası evimize gelen Ferda Hemşiremizden de çok mennun kaldık...Telefonla defalarca aranıp herhangi bir sıkıntı yaşayıp yaşamadığımız soruldu ve bu çok ince bir davranıştı. Herşey öyle mükemmeldi ki yaz yaz bitmiyor. Halkla ilişkiler müdüreniz de çok ilgiliydi, sağolsunlar. Herşey için tekrardan teşekkürler.

Müge TUŞTAŞ

15.10.2015 tarihinde hastanenizde kızımız dünyaya geldi. Değerli hocamız Cengizhan Kolata sayesinde gebeliğim boyunca her zaman desteğini ve bilgisini eksik etmedi. Sezaryen doğumla dünyaya gelen kızımda bende gayet sağlıklı bir şekilde geçirdik bu süreci, kendisine ve ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca hastanede kaldığımız süre zarfında hastane personellerinin de ilgi ve alakaları her zaman çok iyiydi. Özellikle bebek hemşirelerinde Aysu Hemşirenin bebeğe yaklaşımı ve ilgisi çok profesyoneldi. Kısacası biz doktorumuzdan ve hastaneden çok memnun kaldık, güzel anılarla ayrıldık.

Hakan KIZILYAY

09 Kasım 2015 tarihinde hastanenizde eşim doğum yaptı ve teşekkür mesajı olarak Sn. Cengiz Kolata hocamızın eşimin hamilelik ve doğum süresince göstermiş olduğu ilgi ve alakaya Kızılyay ailesi olarak çok teşekkür ederiz

Serdar KÜÇÜKYILMAZ

Hastane hekimlerinizden ve personel arkadaşlardan çok memnun kaldık. Dr. Fatmanur hanım muhteşem bir hekim. Gerek bilgisi, tecrübesi gerekse insani yaklaşımı çok güzel. Hastanenizi tercih ettğim için çok memnunum.

Leyla UYSAL

Merhabalar. Kızımı Central Hospital'da dünyaya getirdim. Doktorum Figen Hanım sayesinde çok rahat ve kolay bir normal doğum gerçekleştirdik. Hastanenin kantininden yemeklerine, hasta kayıttan temizlik personeline kadar herkes çok titiz ve özverili çalışıyor. Güleryüzlü ebelerimizin yardımları da çok büyük tabiki. Doğum yapacak olan tüm anne adaylarına stressiz bir doğum için bu hastaneyi tercih etmelerini tavsiye ederim. Bir kadının en duygu dolu anlarını aksiliklerle gölgelemeyen aksine güzelleştirip destekleyen bu hastaneden ben çok memnun kaldım. Herkese tekrar teşekkürler.

Seda MUTLU

Her hafta girdiğim NST kontrollerinde muazzam enerjisiyle bize neşe ve güç veren Emre ebeye çok teşekkür ederim. Hamilelik gibi özel ve hassas olan bu süreçte Emre hanım gibi çalışanlarınızın olması hastaneniz için büyük bir avantaj. Hastanenizde doğum süreci geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Teşekkürler.

Reyhan ERİKÇİ

20.06.2015 tarihinde Cengizhan Bey’e muayene oldum ve kendisiyle devam etmek istediğimi söyledim. Eşimde bu doktorun kendisininde içine çok sindiğini, bilgili, kibar ve açıklayıcı olduğunu söyledi ve biz Haziran ayından bu yana Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Cengizhan Kolata kontrolünde Allah’ın izniyle sağlıklı bir hamilelik geçirdim. 02.11.2015 tarihinde doğum yaptım. Bu süreçte kendisine her saatte aklıma takılan herşey için ulaşabildim. Kendisi tarafından açık ve anlayabileceğim şekilde her zaman bilgilendirildim. Doğum yaptığım gün 2 saat sonra yürümem söylendi ve ben o saatten sonra şükür bir daha yatmadım. Verilen ağrı kesici ilaçları bile kullanmadım. Bebeğim ve kendimle ilgili her şeyi hastanede ve evimde kendim yapabildim. Cengizhan Bey , bize gösterdiğiniz samimiyet, içtenlik, bilgi paylaşımı ve sabır için çok teşekkür ederim. Önce Allah sonra sizin sayenizde ben ve oğlum gayet sağlıklıyız. Desteğiniz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.

Seda AKDOĞAN EFE

24.11.2015 tarihinde Dr. Cengizhan Kolata tarafından doğumum gerçekleştirildi. 40. haftayı geçmiş olduğumuz için kendisinin önerisiyle suni sancı yöntemiyle doğumum başlatılarak 6.5 saat gibi kısa bir sürede bebeğimi doğal doğumla elime aldım. Eşiyle tanışma yıldönümleri ve eşinin öğretmen olması nedeniyle 24 Kasım'a denk gelen günde bile hiç bir bahane üretmeden hasta sağlığını öne koyan anlayışından ötürü kendisine çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederiz

Ece KALKAN

Ben 17.11.2015 tarihinde hastanenizde doğum yaptım. Hamileliğimin başından beri Dr. Başak Sel tarafından takip edildim. İlk günden son güne kadar, bana ve aileme huzur veren, bizi gerektiği zaman gerektiği kadar bilgilendiren doktorumuza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca, doğumumda bulunan her zaman yanımda olan, tecrübesi ve kendinden emin tavrıyla beni ve ailemi rahatlatan Bahtınur ebeye, bebeğimizle ilgilenen, mesleğini büyük sevgiyle yaptığı açıkça belli olan Burcu hemşireye ve diğer tüm ekibe de sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Zeki GÜNDEM

Kızım İpek'in doğumu ve torunum Kumsal'ın dünyaya gelişinde sıcak ilgilerini esirgemeyen tüm doktor, hemşire ve görevlilerine içten sevgi ve saygılarımı sunmaya bir borç görevi olarak görüyorum.

Aysun SİRAL

13 senelik bir özlem neticesinde Mart 2015 tarihinde öğrendiğimiz evlatlarımız dolayısı ile, Haziran ayında tanıştığımız ve ikizlerimizin tüm kontrolleri ve Aralık başında doğumunu gerçekleştiren ve gerçekten en içten sevgimizi ve saygımızı kazanan değerli ve güzel insan Opr. Dr. Cengizhan Kolata Bey 'e bu süre boyunca bize ve "tatlişkolar" ımıza göstermiş olduğu güleryüzü, yaklaşımı, ilgisi ve derin alakaları için en içten teşekkürlerimizi sunarız.  Böyle bir doktor inşallah tüm anne - baba adaylarına nasip olur. Ayrıca asistanı Şeyma hnm 'a ve doğum sonrası hizmetlerini esirgemeyen güleryüzlü tüm servis hemşirelerine de çok teşekkürler... Kaliteli hizmetlerinizin ve başarılarınızın sürmesi dileğimizle....

Mustafa AYDOĞAN

Merhabalar değerli central hospital yönetimi. Sağlık Bakanlığınca size bebek dostu hastane belgesini boşuna vermemiş. 07.12.2015 tarihinde 2. evladım Defne İnci AYDOĞAN hastanenizde dünyaya gözlerini açtı. Baştan sona tüm kontrolü elinde bulunduran başta doktorumuz Cengizhan Kolata’ya minnettarım. Konuya hakimiyeti, bilgi ve tecrübesi kibar ve sıcak kanlı tavrıyla bizi çok rahatlattı.  Ayrıca bütün ekip çok tecrübeli ve bilgililer. Herkes nerde ne yapması gerektiğini biliyor ve sabaha karşı 5' te bile güler yüzle karşılandım. İyi ki varsınız central hospital ve ekibi.

Funda Yağmur SALTAN ERKAN

21.12.2015 tarihinde oğlum Alp 41.haftasında suni sancılı normal doğumla dünyaya geldi. Alp'in dünyaya gelmesinde emeği geçen değerli doktorum Cengizhan bey ve doğum ekibine minnettarım. Hamileliğimin başından beri tercihim normal doğumdu bunun için bir çok kitap okumuştum. Normal doğum için nefes egzersizleri yapıyor ve ortam şartları elverdikçe hypnobirthing annesi olmak istiyordum. Normal doğum isteğimi yeterince önemsediğine inanmadığım için 35. haftada doktor değişikliği yaptım. Burada okuduğum yorumlarla tercihim Cengizhan bey oldu ve 35. hafta sonrasını birlikte takip ettik. Tercihimin %100 doğru olduğunu başarılı bir suni sancılı normal doğumla kanıtlamış olduk. Cengizhan bey anne isteklerine son derece önem veren ve eğer gerçekten riskli bir durum yoksa normal doğum destekçisi bir doktordur. 2. bebek planım olduğu zaman da tercihim yine hastaneniz ve Cengizhan bey olacaktır.

Pelin ARSLAN

21.12.2015 tarihinde kızımız Hira Naz çok başarılı geçen bir sezaryen doğumla dünyaya geldi. Gebelik sürecimin takibinde,ameliyatımda ve sonrasında yanımızda olan,bilgisini,emeğini,sabrını ve sonsuz ilgisini bizlerden esirgemeyen çok değerli sevgili hocam Sayın Cengizhan Kolata'ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.İyiki tanımışız kendisini.

Işıl IŞIK ANDSOY

Sayın Central Hospital Yöneticileri 22.12.2015 tarihinde acil sectio ile bir kız çocuğu dünyaya getirdim. Hastanede kaldığım 2 günlük süre içerisinde desteğini, ilgisini ,yardımını esirgemeyen bebek odası sorumlu hemşiresi Sevil Hanım başta olmak üzere Fatma hemşire ve diğer hemşire arkadaşlara en içten teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Yrd. Doç. Dr. Işıl IŞIK ANDSOY

Nilüfer OLUKOĞLU

11.01.2016 tarihinde hastanenizde sezeryan ile doğumum gerçekleşti. Doktorum Sayın Cengizhan Kolata’ya teşekkürlerimi bir de buradan iletmek ve tüm anne adayları ile paylaşmak istedim. Gebeliğimin 3.ayında bir tavsiye üzerine Cengizhan beyin hastası oldum. Kalan tüm süreçte her zaman bilgili, serinkanlı tavrı ile yanımdaydı. Zorlu geçen son aylarımda de desteğini esirgemedi. Sezeryandan 2 saat sonra yürüdüm ve eve geldiğimde kendi işimi kendim yapabiliyordum. İyi ki kendisini tanımışım ve son olarak 5. Kat bebek hemşirelerine ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür etmek isterim.

Mahir AYSAN

Sevgili Central ailesi 19 ocak 2016 tarihinde eşim Ece Mihaela Aysan doğum yapmıştı.Bu vesile ile teşekkür etmek istedik. Eşimin gebeliğinden doğumuna kadar titizlikle ilgilenen başta Dr Yaren Tuba Bektaş'a, asistanı Bahar hanıma, 5. Kat hemşire ekibine ve bize gösterdikleri sabırdan dolayı bebek hemşirelerine sonsuz teşekkür ederiz. Her ortamda sizin sıcak ilginiz ve insaniyetli tavrınızdan bahsetmemek mümkün değil. Tekrar teşekkürler.

Eyüp BAY

Geçen hafta Central Hospital'da sevgili doktorumuz Dr. Cengizhan Kolata ile aylardır süren gitgellerimiz sonrasında oğlumuz Kaan dünyaya geldi. Tüm süreç ve doğum sırasında, güler yüzü, sınırsız ilgisi, bilgisi, aylardır bıkmadan sorularımızı yanıtlaması, biz aramasak bile kendisi arayarak ne durumda olduğumuzu sorgulaması ve tüm isteklerimize saygı göstermesi ile yoğun sevgi ve saygımızı kazanan doktorumuz Dr. Cengizhan Kolata'ya, güler yüzü ve desteği için asistanı Şeyma Hn.'a, başta Emre hemşire olmak üzere NST'deki tüm hemşirelere, sabırlarını sınadığımız ve her zaman güler yüzleriyle bize yardımcı olan yenidoğan katındaki tüm anne ve bebek hemşirelerine, görevlilere sonsuz teşekkürü borç biliriz.

NURETTİN GELMEZ

Torunum Ezgi Gelmez’ in dünyaya gelişinde sorumluluk bilinci ile görevlerini yapan ve dünyaya gelmesini sağlayan başta doktor personeliniz olmak üzere, hemşire ve temizlik işlerinden tutunda tüm personelinize gösterdikleri üstün çabalarından ötürü teşekkürü bir borç bilirim. Personelinizden ötürü hastane yönetiminizi candan kutlarım. Binlerce teşekkür ederim. Saygılarımla.

Esra TURAN BOLAT

26.01.2016 tarihinde dünyanın en güzel varlığını ilk bebeğimiz canımız oğlumuzu kucağımıza aldık. Tüm profesyonelliğiyle tüm samimiyetiyle bize destek olan doktorumuz Cengizhan Kolata'ya sonsuz teşekkürler. Tesadüfen adını duyduk. İnternet'ten biraz araştırmamız yetti. Hakkında tek bir olumsuz yorum okumadığımız aksine yüzlerce seveni ve sonsuz güvenen hastaları olduğunu gördük. Bizde zaman kaybetmeden daha fazla düşünmeden doktorumuz olarak Cengizhan Beyi seçtik. İlk günden onu seçmekle ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu gördük. Güler yüzüyle, samimiyetiyle, sakinliğiyle, detaycılığıyla, işine olan sevgisiyle benim ve eşimin sonsuz güvenini ve saygısını kazandı. Cengizhan Bey gerçekten mükemmel bir doktor. Ona gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Yine doğum yapacak olsam yine Cengizhan Beyi seçerim. Ve herkese kesinlikle Cengizhan Beyi tavsiye ederim. Tekrar tekrar binlerce kez teşekkürler. Harikasınız...

Filiz ÖZTEKİN

Central Hospital'da sevgili doktorumuz Dr. Fatma Nur Temel ile aylardır süren gitgellerimiz sonrasında inanılmayacak kadar başarılı bir sezaryan ameliyatı sonucunda oğlumuz Ares dünyaya geldi. Tüm süreç ve doğum sırasında, güler yüzü, sınırsız ilgisi, bilgisi, aylardır bıkmadan sorularımızı yanıtlaması ve tüm isteklerimize saygı göstermesi ile yoğun sevgi ve saygımızı kazanan doktorumuz Dr. Fatma Nur Temel, güler yüzü ve desteği için asistanlarına, Diğdem Hanım'a, başta Emre hemşire olmak üzere NST'deki tüm hemşirelere, sabırlarını sınadığımız ve her zaman güler yüzleriyle bize yardımcı olan yenidoğan katındaki tüm anne ve bebek hemşirelerine, görevlilere ve doğum sonrasında bebeğimizin her sorununda yanımızda olan ve tüm kaprislerimizi inanılmaz bir hoşgörüyle karşılayan Çocuk doktorumuz Uzm. Dr. Gonca Özmen'e sonsuz teşekkürü borç biliriz.

Melek SOYGEL

Doktor Figen Hanıma ablamın hamileliği süresince göstermiş olduğu ilgisi ve sınırsız desteğinden dolayı teşekkürlerimi gönderiyorum.

Feride KARABAŞ

Arkadaşımın tavsiyesi ile doktor Cengizhan Kolata ile tanışma vesilesi buldum. İlk bebeğimizi dünyaya getirme yolculuğumuzda bize profesyonel yaklaşımı ve iletişimi süperdi. Bu sayede hastanenizi tanımamıza neden oldu. Bize çok güven veren ve tüm tanıdıklarımızında, tavsiyelerimizle doktoru olan Cengizhan Kolata'ya sonsuz teşekkürler.İyi ki varsınız.

Fatma Nur ERİŞ KURAN

Yaklaşık 8 ay hastanenizde Cengizhan Kolata Bey'e kendimi ve kızımı emanet ederek muayenelerimi tamamladım. Ve 1.4.2016 tarihinde kızım Lina'yı kucağıma aldım. Doktorumun sevecenliği, benim korkularımı bastırması ve sakinliği sayesinde doğum sürecimi çok kolay atlattım. Doğum sonrası kendisi defalarca odama gelip hem kızımla hem benimle ilgilendi. Kendisine teşekkürlerimi birde burdan iletiyorum. Kesinlikle Central Hospital çok kaliteli bir doktorla çalışmakta. Asistanı Şeyma Hanıma, Nst hemşiresi Emre Hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Birde 5. kat anne ve bebek hemşireleri harikalar, ilgi, şefkat süperdi. Herşey için teşekkürler.

Burcu Melike EYÜBOĞLU

Tüm gebelik sürecimde beraber yol aldığımız ve hastane seçmemizdeki tek etken olan sevgili doktorumuz Cengizhan Kolata' ya minnettarım. İyiki varsınız hocam. Zorlu bir doğum aşamasını sizin sayenizde sağlıkla tamamladık. sizin sayenizde küçük oğlumuz Toprak Ali 'yi kucağıma aldım. Emekleriniz, güveniniz ve varlığınız için sonsuz teşekkürler...

Serkan DURMUŞ

Merhaba, 15 Mayıs 2016 tarihinde eşimin doğumunu gerçekleştiren Op.Dr.Fatma Nur Temel hocamıza ve Ebe Ebru hanıma emeklerinden, hassasiyetlerinden ve özverilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca, eşimin hamilelilik sürecinde de yönlendirmelerinden, ilgisinden ve bilgilendirici öğretici yönünden dolayı Fatma hocamızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Doğumdan sonra bizimle ilgisini alakasını eksik etmeyen doktorumuza, hemşirelere ve bebek hemşilerine çok teşekkür ederim, mükemmel bir iletişim ve organizasyonunuz var gerçekten harikasınız hep güler yüzle karşıladınız bizleri. Beklentilerimizin ötesinde; eşime çok güzel bir doğum tecrübesi yaşatan emeği olan diğer tüm Central Hospital çalışanlarına teşekkürler. İyiki varsınız, tekrar görüşmek üzere.

Hümeyra ÇEBİ TAVLI

Hastane çalışan personel, hemşireler ve özellikle ebe hemşirelerinden çok memnun kaldım. Figen hanımın hastası olarak ona güvenim zaten sonsuzdu. Buradan tekrar teşekkür ediyorum.

 

Filiz YÜKSEL

Kadın doğum doktorum Figen Temelli Akın' ın ilgisi ve bilgisinden oldukça memnun kaldım. Ayrıca serviste NST görevlisi Emre hanımın yardım ve telkinleri için teşekkür ederim.

 

Tuğba OMAĞ

Muhteşem doktorum Cengizhan bey'e emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bizimle ilgilenen bütün hemşire ekibine teşekkürler.

Burcu Melike EYÜBOĞLU

Tüm gebelik sürecimde beraber yol aldığımız ve hastane seçmemizdeki tek etken olan sevgili doktorumuz Cengizhan Kolata' ya minnettarım. İyiki varsınız hocam. Zorlu bir doğum aşamasını sizin sayenizde sağlıkla tamamladık. Sizin sayenizde küçük oğlumuz Toprak Ali 'yi kucağıma aldım. Emekleriniz, güveniniz ve varlığınız için sonsuz teşekkürler...

Abdulkadir KAPLAN

Eşim 27 haziran 2016 tarihinde hastanenizde doğum yaptı. Hastaneden o kadar memnun kaldık ki, mükemmel hizmetleri var. Doktorundan, hemşiresine, hizmetlisine herkes çok özenli çalışıyor. Sürekli birileri yardım ediyor ilgi gösteriyor. Ayrıca Fatma Nur hanım gerçekten çok iyi niyetli ve başarılı bir doktor, Allah ondan razı olsun. Çok yardımcı oldu. Gönül rahatlığıyla hastaneyi tercih edebilirsiniz.

Demet DOĞANAY

Hastaneniz doktorlarından sayın Cengizhan Kolata' nın hastalarından biriyim şahsına ne kadar teşekkür etsem az olacağından sizin aracılığınızla bir kez daha teşekkür etmek istedim. Kendinden emin duruşu bana her zaman güven verdi. Fazla konuşmanın değil yeterli konuşmanın iletişim için önemli olduğunu bebeğim ve benim sağlığım için elinden geleni yaptığına çok inandım ve sonunda 28/07/2016 tarihinde sağlıkla kucağıma aldım. Ayrıca hastaneniz yatan hasta personeli, bebek bakım, anestesi ve daha adını sayamadığım hemşiresinden yemek getiren beyefendi ve hanımefendilerin hepsine teker teker teşekkürü bir borç bilir şahsım adına taraflarına iletilmesini isterim ve başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla.

Filiz AYDIN GÖK

02.08.2016 günü öğleyin hastanenizde normal doğum yaptım. Doktorum Figen Temelli Akın hem çok başarılı hem de çok mütevazı biri. Kızıma kavuşmamda yardımcı olduğu için ona saygı ve minnetlerimi sunuyorum. Hastanenizde her zaman muayeneye gelebileceğim böyle iyi bir doktorun olması benim için büyük bir güvence. Teşekkürler Figen Hanım! İyi ki varsınız! Çok çalışıyorsunuz! Allah işinizi kolay kılsın! 

Filiz KEBABCI

Merhabalar.01.08.2016 tarihinde gece acil olarak hastanenize başvurduk ,o gece çok talihsiz bir olay yaşamıştık fakat bir o kadar da şanslıydık. Gece mesaisinde olan Levent bey ile o gece tanıştık, kendisi hekimliğinin dışında hakikaten insani duygularıyla öncelikle bize elinden gelenin fazlasını yaptı, sabaha kadar gösterdiği özveriyi asla unutmayacağım, sabah mesaisi bittiği halde operasyon olacağım için bizimle tüm gün ilgilendi ,farklı bir hastanede aslında takipte olan bir hastaydım fakat yıllardır gittiğim ve son derece güvendiğim doktorum Hiçbir şekilde durumum ile ilgilenmezken Sn. Levent bey inanılmaz bir şekilde koşturdu.02.08.2016 tarihinde hastaneden ayrılırken kendisine teşekkür etmek için odasına gittiğimde orada olmadığını öğrendim, aracılığınız ile teşekkürlerimin kendisine iletilmesini rica ederim. İyi bir hekim kazandığımız için de ayrıca çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Kolaylıklar dilerim.

Seyhan BEDİR KESKİN

Merhabalar.Hastanenizde çalışan kadın doğum doktorlarından Sn. Cengizhan Kolata' nın hastalarından biriyim. Cengizhan beyle hamileliğimin son ayında tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Hamileliğim süresince takipli hastası olmadığım halde benimle ilgilendi. Başka bir özel hastanede takibimi yapan kadın doğum doktoru çatı darlığı sebebi ile normal doğum yapamayacağımı söylediğinde çok üzülmüştüm ta ki Cengizhan beyle tanışıncaya kadar. Önce Allah sonra onun sayesinde 17.06.2016 tarihinde kızımı sağlıklı bir şekilde normal doğumla dünyaya getirdim. Normal doğum yapmak isteyen hamile arkadaşların hiç tereddüt etmeden Cengizhan beyi tercih etmelerini tavsiye ediyorum.Şahsına ne kadar teşekkür etsem az olacağından sizin aracılığınızla bir kez daha teşekkür etmek istedim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılarımla.

Neslihan OMAÇ

Central Hospital ile kadın doğum doktorunuz Cengizhan Bey sayesinde, Cengizhan Bey ile ise benim gibi yorum yazan ve yakın çevremin önerisi ile tanıştım. İlk Bebeğimi kucağıma almamda bana destek olan güler yüzü, pozitif yaklaşımı ve iyi bir doktordan önce çok iyi bir insan olan Cengizhan Bey'e çok çok teşekkür ederim. Bu hastaneyi tercih etmemdeki tek nedendir. Hele ki ilk doğumunuz ise ve benim gibi başka bir hastanede kötü bir doktor deneyimi yaşayıp 3. Ayınızdan sonra Cengizhan Bey ile tanıştiysaniz çok şanslisiniz. 01.10.2016 tarihinde Sezaryen doğum yaptım ve sadece 1 gün hastanede kalarak ertesi gün destek almadan yürüyüp hastaneden ayrıldım ve bunun da tek sebebi yine Cengizhan Bey'dir. Doğum konusunda bu hastanede tercih edilecek tek doktor olan doktoruma başarılarının devamını dilerim. Tüm çevreme ve burada bu yorumu okuyan herkese tereddüt etmeden bir an önce kendilerini Cengizhan Bey'e teslim etmelerini öneririm. Saygılarımla.

Şeyda COŞKUN

Merhabalar. Doktorlarınızdan Cengizhan Kolata’nın hastasıydım ve gebelik ve doğum sürecimin tamamını kendisiyle geçirdik. Kendisine ilgisinden, desteğinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Gece gündüz hangi saat olursa olsun her soru için rahatça arayabildik ve bıkmadan sabırla doğru cevaplar alıp yönlendirildik. İyi ki kendisini tanımışım. Sayesinde normal doğum yaptım ve süreci çok rahat atlattım. Doktorumuzun, ebelerinizin ve hastane hizmetiniz için çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ediyoruz.

Nesrin YILDIZ

Personel Ayşe ve Sevim Hemşire başta olmak üzere doğum servisi hekim ve hemşirelerinden çok memnun kaldım. Özellikle kendi doktorum Fatma Nur Hanım'a teşekkürler.

Cansu BAYAR

Her şey için teşekkür ederiz Levent Hoca'ya sonsuz teşekkürler.

Sevinç ÇAĞLAR YAKUT

Doktorumuz Fatma Nur Hanım'a, hemşire Gülsüm Hanım'a ve Bilgin Hanım'a gösterdikleri yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

Hazal KAYAN

Başta doktorumuz olmak üzere Figen Temelli Akın, Ebe Hemşireler Esma Hanım, Ayşegül Hanım, Sevim Hanım kat görevlileri ve doğumhane görevlilerinin göstermiş olduğu özveri ve ilgi, alaka, destekleri için minettarız.

Hande GÜNGÖR

Doktorum Başak Sel Hanım ve Ayşegül Ebe bir de personel Ayşe Hanım olmak üzere çalışanlarınızdan memnun kaldım.

Dilek GÜVENER

Dr. Yaren Tuba Bektaş ve 5. kat sağlık ve temizlik personeli son derece ilgili ve yardımcı oldu.

Burçak KARADAĞ

Gülsüm Ebe tutum ve ilgisi ayrıca Dr. Figen Temelli Hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Melike YILMAZ

Bizler Cengizhan Bey olmak üzere tüm hizmetlerden memnun kaldık.

Çağrı ÇÖVENER ÖZÇELİK

Gülsüm Ebe, Çağla Hemşire, Zeynep Hanım, Dr. Figen Temelli teşekkürler.

Merlin MUTLU

Gece nöbetçisi çocuk hemşiresi bayanlar, personel Ayşe, Sevim, Esma ve Seher Hanım her şeyden çok doğum doktorumuz Fatma Nur Temel Hanım'a sonsuz teşekkürler.

Gizem ALACA

Bütün hizmetlerinden ve ilgisinden dolayı Sayın Cengizhan Kolata'ya teşekkürler.

Derya Deniz AZİZ

Doktorum Cengizhan Kolata, ameliyathane personeli ve hemşirelerden çok memnun kaldım. Güleryüzlü, ilgili, güven veren bir ekipti. Çok teşekkür ederim.

Pınar İpek ALEMDAR

Hayatımda büyük önem taşıyan ilk doğum deneyimimi Dr. Figen Hanım ve hastanede kaldığım 2 gün boyunca her türlü yardımı esirgemen hemşire ve ebeler (Sevim Hn. Esma Hn. Seher Hn.) ile yaşadığım için çok mutluyum. Herkese sonsuz teşekkürler.

Özlem EKŞİ

Zeynep Tekbaş isimli hemşireniz başta olmak üzere tüm hemşirelerinize ilgi ve alakanızdan memnun kaldık. Muhteşem Dr. Fatma Nur Temel için ise onun gibi bir doktora sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz.

Yasemen GÖKKURT

Gebelik ve doğum sürecimde, sakinliği, yok yere panik yapmamızı engelleyen ancak gerektiğinde müdahale eden ve bize bu güveni fazlası ile veren tavrı; sonunda sezaryene dönmemiz gerekse de saatlerce normal doğum konusunda beni desteklediği ve bu sürecin hakikaten akışında geçmesini sağladığı için sevgili doktorumuz Çetin Çom'a çok teşekkür ederiz.

Durdu SEVGİ

28.07.2017 tarihinde hastanenize gelerek Kadın Doğum Uzmanı Opr. Dr. Çetin Çom’ da doğum yaptım ve bir kız çocuğu dünyaya getirdim. Ben engelli tekerlekli sandalyede bir anneyim. Çok başarılı bir doğum yaptım. Engelli olmama rağmen her şey muhteşem geçti. Ben kendimi iyi hissedinceye kadar gözetim altında tutularak bebeğimle birlikte evimize çok mutlu döndük. Dr Çetin Hocaya ve hastanenize çok çok teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. 

Gözde KESKİN

İki düşük yaşadım kürtajla sonlandı ve gittiğim diğer hastanelerdeki doktorlar hoşuma gitmedi. 3. hamileliğimde Dr. Çetin Çom ile tanıştım ve bebeğimin sıvısının az olması nedeniyle kaybetme riskimin olduğunu öğrendim. Bana uyguladığı program sayesinde normale döndüm ve şimdi 20 günlük kızım var. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Havva ÖZKAN

İlk hamilelik deneyimimde bizim yanımızda olan doktorumuz Çetin Çom'a çok teşekkür ederim.Bilgisi, ilgisi, sakin ve rahat tavrıyla her seferinde bizi korkularımızdan uzaklaştırdı. Bu zorlu dönemi kolay ve rahatlıkla atlatmamı sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Sinem DURMUŞ

Gebeliğim boyunca takibimi yapan değerli doktorumuz Çetin Çom'a ilgisinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.İhtiyaç duyduğunuz her an kolaylıkla ulaşıp sorularınıza yanıt alabileceğiniz bir doktor.Gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Sibel KAÇAR

2016 Aralık ayında hastanenizde ikinci doğumumu yaptım. İlk doğumumu başka bir hastanede yapmıştım ve çok kötü deneyimlerim vardı. İyi ki karşıma Dr.Çetin Çom bey çıktı. Doğuma yapmaya karşı tüm kötü duygularım kayboldu. Onun sakin, anlayışlı, ilgili tutumu sayesinde herşey çok güzel sonuçlandı. Hastanenize böyle bir doktorla karşılaşmamızı sağladığı için çok teşekkür ederim. Ailemizin tüm doğumlarında Çetin beyi, dolayısıyla da hastanenizi tercih edeceğimizden eminim.

Elif VICTORIA

Hastanenizden genel olarak çok memnun kaldık. Öncelikle doktorumuz Sn. Çetin Çom emeği, ilgisi, sabırla sorularımızı cevaplaması ve profesyonel meslek yaklaşımı için çok teşekkür ederiz.

Nilay AYDIN

Hamilelik ve doğum sürecimde sakin, yatıştırıcı ve profesyonel tavrı ile Sayın Dr. Çetin Çom'a binlerce teşekkürler. Daimi kadın doğum doktorum olacaktır kendisi.

Emre CENGİL

Oğlumuz hastanenizde dünyaya geldi. Doktorumuz Çetin Bey en başından beri eşimle iyi bir hasta doktor ilişkisi içinde oldular. Bize karşı tutumundan ötürü biz çok memnun ayrıldık. Kendisine ne kadar çok teşekkür etsek azdır. Başarılarının devamını dilerim.

Çiğdem ALTUNTAŞ

Öngörüleri ve tecrübesiyle ilk doğumumda bana yol gösterem, normal doğum yapabilmem için beni hep teşvik eden, hatta doğum kendiliğinden başlamadığı halde belki sezeryan ile bebeği alabileceği halde ben normal doğum yapmak istiyorum diye suni sancı veren, o da olmayınca bebek ile ilgili birkaç aksilik yaşayınca süper nazik bir şekilde sezeryan ile almalıyız diyen ve ağrısız sancısız doğum yaptıran canım hocam Çetin Çom'a çok teşekkür ederim. Siz nerdeyseniz ben ordayım hocam.

Eda ACAR

Dünyaya yeni gelecek kızımızın ilk haberini aldığımız andan itibaren hastaneniz bünyesinde gelişimini takip ettik. Bu aşamada bize yardımcı olan hastaneniz bünyesindeki doktorlarınızın çoğu eminim ki sizler için kıymetli ve değerlidir. Öncelikle Central Hospital Kadın Doğum Ünitesi olarak çok başka bir yerde durduğunuzun altını çizmek isterim.Bu fikirlerin sadece benim değil, aynı tecrübeyi hastaneniz de yaşamız olan bir kaç arkadaşımın da fikri olduğunu belirtmek isterim. İşte tam bu noktada ,sayın Figen Temelli Akın ve asistanı Cemile hanım dan bahsetmeden geçemeyeceğim. Görüşmeye başladığımız ilk günden sonuna kadar bizlere göstermiş oldukları güleryüz ve ilgiden ötürü ben ve eşim üzerinde bırakmış oldukları etki bahsedilmeden geçilmeyecek kadar büyüktür. Bu sebepten dolayı bu değerli insanları bünyenizde bulundurduğunuz için, Central Hospital ailesini teşekkürlerimizi sunarız. Sevgi ve Saygılarımızla....

Ezgi KÜÇÜK FİLİZ

Merhaba; Hastanenizde bugün itibariyle yatışımı sonlandırdığım doğumumla ilgili olarak , en başından bugüne kadar hastaneye gelmemi sağlayan ,kendi çocuğu gibi sahiplenen Dr. Çetin Çom’ a ve böyle bir doktoru çalıştırıp bize yardımcı olduğunuz için size teşekkür ederim.. Bundan sonraki süreç içerisinde, bebeğim ve ben sadece sizden destek alacağız.. Diliyorum ki Çetin Bey gibi ilgili ve başarılı bir çocuk doktoru ile karşılaşacağız.

Nurgül İNCE KOÇ

2016 yılında bir sürü doktora muayene oldum. Yarım rahim tanısı konuldu ve doktorların hepsi de hamile kalman çok zor hadi hamile kaldın diyelim kesinlikle erken doğum ve düşük olur dediler. Hep ağlayarak çıktım odalarından. En son tesadüfen Dr. Cengizhan Kolata’ ya muayeneye gittim. Daha ilk muayene de o kadar iyimser ve moral verici konuştu ve anlattı ki bir sonraki ay hamile kaldım. Hamileliğim boyunca da hep kendinden emindi hep güven vericiydi. Erken doğum düşük olur demis olmalarına rağmen Cengizhan bey sayesinde çok rahat bir hamilelik geçirdim. 37. Haftaya kadar da işime devam ettim. 37+5 'te de bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım. Ne sezeryanın hemen ardından ne de daha sonrasında hiç bir ağrım şikayetim de olmadı. Çocuğunun olması mucize demişlerdi ama Cengizhan bey benim mucizem oldu. Şu an bebeğim kucağımdaysa sebebi odur. Ona çok teşekkür ediyorum.

Eda ACAR

Dünyaya yeni gelecek kızımızın ilk haberini aldığımız andan itibaren hastaneniz bünyesinde gelişimini takip ettik. Bu aşamada bize yardımcı olan hastaneniz bünyesindeki doktorlarınızın çoğu eminim ki sizler için kıymetli ve değerlidir. Öncelikle Central Hospital,Kadın Doğum Ünitesi olarak çok başka bir yerde durduğunuzun altını çizmek isterim. Bu fikirlerin sadace benim değil, aynı tecrübeyi hastaneniz de yaşamız olan bir kaç arkadaşımın da fikri olduğunu belirtmek isterim.

İşte tam bu noktada ,sayın Figen Temelli Akın ve asistanı Cemile hanım dan bahsetmeden geçemeyeceğim. Görüşmeye başladığımız ilk günden sonuna kadar bizlere göstermiş oldukları güleryüz ve ilgiden ötürü ben ve eşim üzerinde bırakmış oldukları etki bahsedilmeden geçilmeyecek kadar büyüktür.

Bu sebepten dolayı bu değerli insanları bünyenizde bulundurduğunuz için, Central Hospital ailesini teşekkürlerimizi sunarız.

Ceren SÖNMEZ

Hamilelik süreci zorlu ve uzun bir süreç olduğu için bu süreçte doktorunuz fazlasıyla önemli. Biz bu konuda şanslıydık Çetin bey ile tanıştık. Kendisi ilgisi, tespitleriyle her zaman bize destek oldu. Bize verdiği güven sayesinde sakin bir hamilelik geçirdim. Her muayenede bebeği detaylı incelip ölçümlerini yapması sizi güvende hissettiriyor. Doğumum 40 hafta 5. Günde gerçekleşti ve son ana kadar takibinde oldum. İşini son derece iyi yapan, sonsuz güvenebileceğiniz, her an ulaşabileceğiniz, her sorunuza ayrıntısıyla cevap alabileceğiniz muhteşem doktor.

BURCU AKDENİZ

Hastanenizde Sayın Cengizhan Kolata tarafından doğumum gerçekleştirildi. Kendisi ile tanışmam ve kendisinin takibinde bir gebe olarak sonuna kadar devam etmem kesinlikle en büyük şansım. İyi ki tanıdım kendisini. Yönlendirmeleri ve rahatlatıcı tavırlarıyla harika bir doğum deneyimi yaşadım. 

H. Özlem KOYUNCU

Merhaba, ben 29 Kasım 2018 tarihinde hastanenizde doğum yapmış bir anneyim. Doktorum Sayın Çetin Çom hocama sonsuz teşekkürlerimi sizlerin aracılığı ile sunmak istedim. Kendisi 40 haftalık hamileliğim süresince tüm profesyonelliği ile desteğini esirgemedi, bir kez olsun sorularımızı cevapsız bırakmadı. Sonuç sorunsuz bir gebelik ve muhteşem bir doğum... Hiç bir problem yaşamadan taburcu oldum. Herkese hastanenizi ve Çetin Hocam'ı tavsiye ediyorum. Teşekkürler Dr. Çetin Çom'a, Central Hospital'a ve tüm Anne Bebek Bakım ekibine!

YELDA MACİT

Hastanenizde biricik kızımız Nilsu'muzu kucağımıza aldık. Gebelik sürecince takibini yapan, ilgili, pratik ve başarılı doktorumuz Sayın Op. Dr. Cengizhan KOLATA bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca, doğum sonrası ilgilerini bizlerden esirgemeyen tüm Kadın Doğum Kliniği çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

MEHMET PAK

Merhabalar. Hastanenizde Sezaryen ile Bebeğimiz Miray Sena dünyaya geldi. Başta tüm gebelik süreci boyunca bizi takip eden, tüm sorularımıza sabırla cevap veren, güler yüzlü, içten ve samimi davranışları ile bizim için çok önemli yer edinen, mutluluğumuzu paylaşan başta Kadın Doğum Doktorumuz Sayın Fatma Nur Temel hanıma sonsuz teşekkür ediyoruz. Kendisi ameliyat sonrası taburcu olana kadar hiç yalnız bırakmadı. Ayrıca hastanede yattığımız süre içinde kat hemşireleri ve bebek hemşirelerine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Her şeyden çok memnun kaldık.

AYŞE ANIK

Doğumum ve sonrasında Cengizhan Bey'in müthiş desteklerinden dolayı teşekkür eder, görevinde başarılar dilerim şahane bir doktor.

TÜRKAN SEVGİLİ

Merhaba. hastanenizde doğum yaptım. Öncelikle söylemem gereken şu ki evime çok uzak olmasına rağmen Cengizhan Kolata’yı tavsiye eden o kadar çok arkadaşım vardı ki hastanenizi seçtim. Bana gelen bilgiler ebelerinizin ve bebek hemşirelerinizin çok iyi olduğu yönündeydi. Doğumdan sonra gördüm ki gerçekten tüm personeliniz mükemmel. Cengizhan bey müthiş bir sabır gösterdi ve isteğim olan normal doğum konusunda elinden geleni yaptı. Doğumdan sonra da her sabah ziyaretime gelip hem benimle ilgilendi hem de bebeğimi sevdi. Doğumum uzun süren bir doğum olduğu için benimle ilgilenen ebe sayısı oldukça fazlaydı. Başta doktorum olmak üzere tüm gün benimle ilgilenen Rüya ebe tüm gece ilgilenen Hayal ebe, bebeğimle çok iyi anlaşan ve emzirme konusunda bana destek olan Gülşah , Helin ve Hilal hemşireye çok teşekkür ederim. Temizlik görevlilerinizden Ayşe abla bana ve aileme o kadar içten ve yardımsever davrandı ki onu söylemeden geçmeyeyim. Hepsi işlerinde çok iyi, çok sevimli, çok ilgili ve güleryüzlü insanlar. Sizden o kadar memnun kalınca oğlumuzun yenidoğan sünnetini de hastanenizde Yusuf Bey’e yaptırdık ve ondan da memnun kaldık. Ayrıca hamilelik sürecinde düzenlemiş olduğunuz gebe ve baba eğitimine katıldık, çok yararlı,güzel ve ücretsiz eğitimler. Tekrar teşekkür ederiz. Hastalarınızın hep sizden memnun kalacağı güzel günlere.

PINAR AKARGÜL

Hastanenizde doğum yaptım öncelikle Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Fatma Nur hanıma ve asistanı Merve Hanıma sonra da hasta bakıcı olan Ayşe Hanıma ilgi ve alakasından,güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ederim.

Nejla ALPARSLAN

2015 yılında benimle pamuk gibi ilgilenen Figen Akın Temelli Hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Kendisi gece demedi çok erken saat demedi doğumumu en güzel şekilde tamamlamamı sağladı. Onun akabinide birde düşük yaptım o kaybımdada beni tesellisiyle bu süreci kolay atlatmamı sağladı. Şundaa çok şükür ki tekrardan hamileyim ve tabiki yoluma Fgen Hanımla devam ediyorum. Çok küçük olmasına rağmen her soruma sıkılmadan çok hoşgörü ile cevap veren nazik kadın Allah sizden bin kere razı olsun :) Ailemizin doktoru..

Müge ORBAY

Hastaneniz Kadın Hastalıkları ve Doğum doktorlarından Sayın FATMANUR TEMEL Hocamıza bir de sizin aracılığınız ile sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum Bebeğimi yani Mucizemi sağlıklı bir şekilde kucağıma almamı kendisine borçluyum, Çevremdeki eş-dost,akraba ve arkadaşlarıma mutlaka hocamı tavsiye ediyorum  Son nefesime dek duacısıyım.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.