Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Kadın Hastalıkları (Jinekoloji)

Kadın Hastalıkları (Jinekoloji)

HASTA YORUMLARI

Hicran KAHRAMAN

Arkadaşlarımın burada doğum yapması ve izlenimleri beni etkiledi. Onların tavsiyesi ile hastanenizi tercih ettim. Memnunum. İlgilenilmesi insana verilen değer ön planda. Bu herşeyden daha önemli. Çalışanlarınıza hemşirelerinizden doktorlarınıza çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

Elif NEFTÇİ

Nisan ayındaki gebelik eğitimine katılmıştım. Bu eğitimin faydalarını dün yaptığım normal doğumda gördüm. Bebek hemşiresinin odada verdiği eğitimden çok memnun kaldım. Doktorum Figen Temelliye ebemize, bebek hemşrielerine çok teşekkür ediyoruz.

Laura ŞANLIMEŞUR

Küçük oğlumuz Mert Fikret hastanenizde dünyaya geldi. Hastaneye girişimizden itibaren bizlere yakın ilgi gösteren ve mutluluğumuzu arttıran başta Dr. Figen hanım ve hemşireler Emre, Derya, Esra, Gülsüm, Betül ve Burcu hanımlara ve tüm hastane personeline çok teşekkür ederiz.

Rabia DOĞAN

Çok Değerli Doktorum Figen Temelli Akın' a başladığım ilk günden beri göstermiş olduğu yakın ilgisi, sıcaklığı, güleryüzü, motivasyonu ve tedavimdeki başarısı için sonsuz saygı sevgi ve minnetlerimi sunarım..Gerçekten benim için bir tane ve mükemmel bir insan,Figen Hanım'ı tanıdığım için çok mutluyum..Asistanı Betül Hanımada ilgisi ve güler yüzü için, herşey için çok teşekkür ederim.. Siz çok güzel bir ekipsiniz sizi çok seviyorum :)

Gizem MERT

Merhaba. Öncelikle mükemmel bir doktor olan, normal doğum yapmamı sağlayan, sıkıntılı zamanlarımızda desteğini,sabrını ve güler yüzünü hiç esirgemeyen doktorum Figen hanıma, asistanı Betül hanıma, doğumda desteğiyle güç veren Bahtınur ebeye, acile geldiğimizde bizi rahatlatan Meryem hanıma, ilgisi ve desteği için Burcu Cumbul hanıma ve ismini bilmediğim ama emeği ve hakkı geçen bütün ekibe sonsuz teşekkürler.

Serpil YALIN

Central Hospital'ı bana ve hastama verdiği güven ve güleryüzlü ilgisiyle tanıtan ve sevdiren sayın MERYEM KÜÇÜKKAŞÇI ÇAGDAŞ'A yaptığı müdahaledeki başarısından dolayı ben ve ailem adına teşekkür eder saygılarımı sunarım. İyiki varsınız hocam.

Ajda APARAN

Hastanenizde geçirmiş olduğum ameliyatta göstermiş olduğu ilgi ve güler yüzlü yaklaşımından başarılı tetkik ve operasyondan dolayı Dr. Yaren Tuba Bektaş hanıma ve 3. kat hemşire ve personeline teşekkür ederim.

Özlem ALTAY

Hamileliğimin 28. haftasında doktor değişikliği yaparak Dr. Cengizhan Bey ile devam ettim. Kendisini internetten yaptığım araştırmalar sonucunda buldum, hamileliğimin ortasında olduğum için çok tedirgindim ancak Cengizhan Bey'in ilgisi ve açıklayıcı yaklaşımı tedirginliğimi giderdi.Her aradığımda kendisine ulaşabildim. Eylül 2015 de sezeryan ile doğumu gerçekleştirdim. Bu sürede de Cengizhan Bey yakından takip ederek gerekli desteği saat gözetmeksizin sağlamıştır. Kendisini tercih etmekle çok doğru bir karar vermişim, tüm desteği için teşekkür ederim. Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.

Mehtap GÜVENÇ

Problemlerimden dolayı bir senedir Sn. Opr. Dr. Başak Sel hanım tarafından takip edilirken kansere dönüşme ihtimali olması sebebiyle rahim alma ameliyatı yine kendisi ve ekibi tarafından gayet başarılı bir şekilde yapıldı. Üçüncü gün hastaneden taburcu edildim. Nerdeyse bir hafta olmadan kendi başıma ayağa kalkabilir duruma geldim. Başarılı ameliyatından dolayı Sn. Başak Sel ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.