Kulak Burun Boğaz (KBB)

Kulak Burun Boğaz (KBB)

HASTA YORUMLARI

Naciye PALABIYIK

Mükemmel personeliniz var. KBB, Dr. Ümit beyefendiye çok teşekkür ederiz. Mükemmel bir doktor. Tüm çalışanlarınızı tebrik ederiz.

Muhteber AYTEKİN

Mükemmel personeliniz var. KBB, Dr. Ümit beyefendiye çok teşekkür ederiz. Mükemmel bir doktor. Tüm çalışanlarınızı tebrik ederiz.

Oğuzhan DÜVENCİ

Doktorumuz Ümit Bey'den çok memnun kaldık. Ayrıca hemşire ve personeliniz hepsinden çok memnun kaldık, hepsine çok teşekkürlerimizi sunarız.

Emirhan HOCAOĞULLARI

Tedavimiz süresince ilgisini ve bilgisini bizden esirgemeyen başta Dr.Cagri Corayev olmak üzere tüm personele teşekkür ederiz...

Bedri YETKİN

Eşim, 01.12.2014 tarihinde kulak burun boğaz bölümünde Op.Dr.Ümit Bey tarafından ameliyat edildi. Hastaneye girişimizden ameliyat öncesi ve sonrası verilen tüm hizmetlerden, eşim ve ben çok memnun kaldık. Başta Op.Dr.Ümit Bey'e, 4. katta çalışan Emel hemşire,İlknur hemşire, Gökçen Hemşire ve katın bakımı ile ilgilenen Zehra hanım'a, ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyoruz.

Mert Ege ÖZBAŞARAN

Geçen hafta farklı bir sorun nedeniyle 2 gün hastanenizde kaldık. Bugünkü ameliyat öncesi oğlumun etkilenmemesi için ayrıca göstermiş olduğunuz hassasiyet için hem doktorumuz Ümit Bey'e hem de tüm personelinize teşekkür ederiz. Ailemizin her ferdi için ilk geldiğimiz yer Central Hospital, iş çevremde sosyal çevremde de hem hastanenizi hem de doktorlarınızı tüm yakınlarımıza tavsiye ediyoruz.

Özlem URFALIOĞLU

Özellikle kızımın hastalığı ile ilgili gösterdiği yakın ilgi ve anlayışa gönülden teşekkür ederim. Gerçi bütün aile fertleri Dr.Ebru hanımın aynı yakın ilgisine müteşekir.

Çiğdem ÇAKIR

Kızım Şevval Çakır geniz eti ve bademcik ameliyatı oldu. Doktorumuz Ümit Hardal Bey'e teşekkürlerimi bir borç bilirim. Kendisi çok iyi niyetli ve işinde profesyoneldir. Kızım yaklaşık 2 senedir fazla hastalanmıyor. Kendisi kızımın tedavisinde bize çok destek olmuştur. Ayrıca hastaneniz 3. ve 4. kat hemşirelerinizede ilgi ve alakalarından anlayışlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Herkese acil şifalar dilerim.

Asya DUMAN

Dr. Çağrı beyden çok memnun kaldık kızımla ,ilgi ve göstermiş olduğu alaka için teşekkür ederiz.

Zeynep ŞERİFOĞLU

Tavsiye üzerine kızımı Dr. Çağrı Corayev'e getirdim ameliyata girecek olmasına rağmen bizimle çok ilgilendi ve oldukça açıklamalı bir muayene yaptı kendisine teşekkür ediyor ve arayışta olan herkese tavsiye ediyorum..

Osman GEGİZEOĞLU

Geçtiğimiz pazartesi günü hastanenizde değerli kbb doktoru Ümit Hardal bey tarafından ameliyat oldum. Başta kendisine ve ekibine sonrasında hastanenize çok teşekkur ederim. Ümit bey ile ilk görüşmelerimizde, ameliyat kararı verip hastanenize yattığım gün ve taburcu olup evime geri dönene kadarki süreçte her zaman yanımda olduğunu hissettigimden, elinin pamuk gibi oluşundan, tüm endişe ve kaygılarımdan arındırdığı için teşekkür ederim. Övecek ve yüceltecek kelime bulmakta zorlanıyorum açıkçası. Sizlerin nezdinde kendilerine tekrar teşekkür etmek istedim. İyi çalışmalar diliyorum.

Ayşe ÇALIŞKAN

Central Hospital'da 12/04/2016 tarihinde doktorumuz Cengizhan Kolata sayesinde normal doğumla bebeğimizi kucağımıza aldık. Hamilelik sürecim boyunca doktorumuzun bilgisi, güleryüzü, sakin ve rahatlatıcı tavırları, samimiyeti, ilgisiyle bizim sevgimizi ve güvenimizi kazanan çok iyi bir doktordur. Başta Cengizhan Bey olmak üzere asistanı Şeyma Hanım ve NST hemşiresi Emre Hanım'a sonsuz teşekkürler...

Neslihan AYTUN

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Opr. Dr. Çağrı Corayev tarafından gerçekleştirilen ameliyatımdan çok memnun kaldım. Sadece mesleki başarısı için değil, güler yüzü, ameliyat öncesi ve sonrası yardımları için tekrar teşekkür ederim. Hem mesleki ve hem de insan ilişkilerinde başarılı olmak gerçekten zordur.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.