Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Nöroloji

Nöroloji

HASTA YORUMLARI

Yasemin METE

Genel olarak verilen hizmetten özellikle Nörolog Dr. Gamze Arığ ve asistanı Işıl hanım dan çok memnunuz.

Nedret ESMER

Doktorlardan hemşirelerden diğer hizmetlilerden ve güvenlik görevlilerinden çok memnun kaldık. Hizmetlilerden Nevin hanım, hemşire Zeynep hanım, Deniz hemşire ve ekibi, Dr. Orhan Çaşkurlu, Dr. Gamze Eroğlu, Mine hanım ve arkadaşları hepsi çok iyiler.

İlksen BİLGE

Hastanenizle tesadüfen tanıştım. Nöroloji uzmanınız Dr. Gamze Arığ ve teknisyen Fatih Şahin bey ile muhattap oldum. Doktorunuzun yaklaşımı, bilgisi ve öngörüleri çok tatminkardır. Ama özellikle Fatih Bey'in yaklaşımı farkedilir şekilde farklıydı. Bir kalite uzmanı olarak, hastayı yönlendirmesi, bilgiyi aktarımı, kurumsal imajı yansıtışı beni etkiledi. Kurum kültürünü yaygınlaştırmakta "iyi marka" olarak değerlendirilmesi gerekir görüşündeyim. İlk deneyimimdi, çok profesyonel yaklaşımda bir sağlık kurumuyla tanıştım.

Berke YAVAŞ

Hastaneden ve doktorlardan çok memnunum. Gamze Hanım harika, Işıl hanım ilgili saygılı, güleryüzlü, sıcak kanlı, hepiniz harikasınız.

Raşel SİYON

Hastanenizin doktor ve personelleri hem çok ilgili hem de çok güleryüzlüler.Özellikle doktorumuz Gamze Hanım'ın her zaman gösterdiği sıcak karşılamadan dolayı kendisine minnettarım.

Muazzez ALTAY

Gamze Hanım mükemmel bir doktor, bir hastanın istediği an doktoruna ulaşabilmesi kadar güzel bir durum olamaz, tabiki bu ortamı da sağlayan asistanı Işıl Hanımı unutmamak gerekiyor. Muhteşem bir ekip olmuşlar. Başarılarının devamını dilerim.

Deniz ÇAKAR

Annemi nöroloji muayenesi için getirdik. Doktorumuz Gamze Hanım çok ilgili ve güleryüzlüydü. Randevu saati gelene kadar beklediğimiz süre içerisinde burada görev yapan Işıl Hanım bizimle çok ilgilendi. Daha önce kardiyoloji için geldiğimizde Dilek Hanım aynı şekilde ilgili kibar ve güleryüzlüydü. Bu kadar ilgili ve kibar personellere sahip olduğunuz için tebrik ve teşekkür ederim.

Abdurrahman FIRAT

Dr.Gamze hanıma geldik. Kendisi ilgili, alakalı, güleryüzlü, muhteşem bir insan. Asistanı Işıl hanım güleryüzlü ve oldukça yardımsever.Teşekkürler hepinize.

Jülide GÜRSUL

Bu hastaneye açıldığından beri gelirim. Şu an hasta yakını olarak geldim. Torunlarım Ümit Bey'in ben Gamze hanımın kızım ise Hakan bey'in hastası .Bugün de Gamze hanıma geliyoruz. Çok tatlı yardımsever bir doktor. Asistanı cana yakın, tatlı dilli, neşeli cana can katıyor. Ekip harika. Herkese teşekkürler.

Selin Fulya DERİNOĞLU

Eşim nöroloji servisine geliyor. Burada çok iyi ilgi ve alaka görüyoruz. Açıkçası misafirliğe gelmiş gibiyiz. Kattaki tüm çalışanlar çok yardımcı oluyor. Hepinize teşekkürler.

Yakup ÖZDEMİR

Dr.Gamze hanımın odasına girer girmez göstermiş olduğu güleryüz samimiyet ve içtenliği için teşekkür ederim. Asistan hanım bizleri hiç bekletmeden ilaç raporumuzun hazırlanması için bizleri yönlendirdi. Gerekli kayıt işlemleri için çok destek oldular kendilerine de çok teşekkürler. Kurum olarak artık biz de Central'dayız.

Nagehan GÖÇÜ

2. bebeğimi haziran ayında hastanenizde dünyaya getirdim. Gösterilen ilgi ve alaka çok güzel adeta evimizde gibiyiz. Ayrıca babamızı Dr. Gamze Hanıma getiriyoruz. Gamze Hanım'a da her zaman güleryüzü için ayrıca teşekkür ederiz. Her zaman herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Central Hospital

Şükrü TÜREDİ

Uzun bir dönemdir hem annem hem de babam için Dr. Gamze hanımın hastasıyız. Kendisinden uzmanlığı ve hastalarla diyaloglarındaki başarısından dolayı çok memnunuz. Bu nedenle birçok arkadaşım ve ailelerine önerdiğim doktordur.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.