Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Ortopedi ve Travmatoloji

Ortopedi ve Travmatoloji

HASTA YORUMLARI

Serap KÜÇÜKKIRCA

Hastanenizin ortopedi uzmanı Doktor Bahattin Ünsaç Bey'in gerek hasta ilişkileri ve gerekse tanılarındaki isabet nedeniyle kendilerine ve hastanenize teşekkür ederim.

Yıldıray AKAR

Merhaba Doktor Cuma Bey dalında çok başarılı ve ilgili bir hoca. Verdiği tüm egzersiz hareketler ve ilaçlar sayesinde ayaklarım gayet iyi. Gerçekten beni muayene eden ilgilenen ilk defa bir doktor ile kaşılaştım. Kendisine başarılar dileriz.

Fatma KILIÇ

Özellikle ortopedi doktorumuz Sn Bahattin Ünsaç kararlılığı karşısındakilere saygı ve hastalarıyla ilgili, bilgilendirmesi takdire şayandır. Kendilerine minnettarız. Böyle doktorun eli öpülesidir.

Fulya UZER

Sayın doktorum Bahattin Ünsaç'a göstermiş olduğu ilgi,alaka ve tüm tıbbi destek için sonsuz teşekkür ederim.Beni iyi ettiği için kendisine müteşekkirim. Ayrıca temizlik ve bakım personeline, aşçılarınıza tüm titizlik ve bakım destekleri için teşekkürlerimi sunarım.

Sevim ERKUT

Tüm personelden memnun kaldık . Bize yardımlarını esirgemeyen Op. Dr. Dinçay Beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

 

Samed GÜLTEKİN

Öncelikle Opr. Dr. Bahattin Ünsaç hocama , ardından Özel Sigortalar biriminden Kader Babacan ve MR biriminden Sevinç Zengin'e teşekkür etmek istiyorum. Özellikle böylesine nazik, kibar, profesyonel, samimi ve güleryüzlü arkadaşlar ile çalışmayı tercih ettikleri için hastane yönetimini takdir ediyorum. Bizim milletimiz o kadar çok hastane ortamlarında eziyet ve zulüm gördü ki, bu cana yakın güzel insanları arar olduk, hastalara motivasyon konusunda gayet başarılı bir ekip. Sağlıklı günler diliyorum.

Zülal ÇANKAYA

Merhaba, Ortopedi ve Travmatoloji bölümünden Opr. Dr. Bahattin Ünsaç' a daha bu akşam gittim. Bir defa çok beyefendi, işinin ehli ve kendinden emin bir doktor. Kolumdaki sikayet icin gittim bu kez de kendisine. Daha önce de iki kez gitmiş ve memnun kalmıştım. Gene düzeleceğimi biliyorum. Tesekkürler.

Zeynep GÖKÇEK

Daha önce de bel ağrısı için gittiğim sayın Dr. Bahattin ÜNSAÇ beye bu sefer de kolumdaki ağrı nedeni ile gittim. Tedavimin ikinci günü olmasına rağmen uyguladığı tedavi yöntemi ile ağrılarım hafifledi kendisine çok teşekkür ederim. Hastanenize böyle değerli doktorları bizim ile buluşturduğu için ayrıca teşekkür ederim.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.