Psikoloji

Psikoloji

Bireysel Psikoterapi

Psikoloji bölümü olarak farklı terapi yöntemlerinden yararlanılarak bireysel terapi hizmetleri  sağlanmaktadır. Günümüz yoğun temposunda bireylerin duygusal, fiziksel ve zihinsel bütünlüğünü sağlamak, kendi bireysel ihtiyaçlarına ve beklentilerine ulaşmak ve çevresi ile uyumlanabilmek için terapistin bire bir kişiye odaklandığı seanslar yapılır. Terapi sürecinin uzunluğunu danışanın bireysel ihtiyaçları belirler.

Bireysel Terapi de karşılaşılan problemler sıklıkla mutsuzluk, hayattan keyif alamama, yaşamından eskisi kadar keyif alamama, uzaklaşma hissi, kaygılar ve korkular, kendine güven ve başkalarına güven sorunu, öfke ve ağlama nöbetleri, sosyal izolasyon, stresle başa çıkmama, uyku sorunları, kişiler arası ilişkilerde başarısızlık, okul ve iş hayatı ile ilgili güçlükler. Psikolojik destek, hem poliklinikten hem de yatan hastalarımız için yapılmaktadır.

 Bu alana giren hastalıklar

-Depresyon
-Anksiyete
-Psikosomatik bozukluklar
-Bağlanma bozuklukları ve yakın ilişkilerde yaşanan problemler
-İş ve iş yaşamındaki güçlükler

Psikoloji doktorlarımızdan muayene randevusu almak için, 444 77 99 nolu telefondan arayabilir veya e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.