Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Kişisel Bilgiler
 • Ad Soyad : Opr. Dr. B. Levent KONUR
 • Doğum Yılı :1962
Eğitimi
 • (1973 - 1981) GALATASARAY LİSESİ
 • (1981 - 1987) ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
 • (1981 - 1987) DUNDEE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
 • (1987 - 1992) ANADOLU ÜNİ. TIP FAK. KADIN HAST. VE DOĞUM A.B.D
Mesleki Deneyim
 • (1992 - 1994) ANKARA ÇUBUK DEVLET HASTANESİ
 • (1994 - 2007) TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ
 • (2007 - 2010) BAHÇECİ TÜP BEBEK MERKEZİ
 • (2007 - 2010) İNCİRLİ ETHİCA HASTANESİ
 • (2010 - 2012) KADIKÖY ŞİFA HASTANESİ
 • (2016 - ) CENTRAL HOSPITAL
Yabancı Dil
 • FRANSIZCA
 • İNGİLİZCE
Sezaryen Sonrası Normal Doğum

Sezaryen Sonrası Normal Doğum

...

Devamı

Hale CESUR

Merhaba Doktorum B.Levent Konur şu an 4 aylık hamileyim onunla ile ilk tanışmamız tesadüf oldu. Sadece bir test için gitmiştik ama sürecimi hastanenizde devam etmesine en büyük etkendir. O ilgisi alakası beni bu süreçte başarılı olacağıma o kadar inandırdı ki sanırım başarıyorum. Sağlıklı bir gebelik için ne gerekiyorsa tüm önerileri öğretici ve rahatlatıcı sohbeti şanslıyım. Şimdi kızımın dünyaya gelmesini iple çekiyorum. Bize ayırdığı her dakika için çok teşekkür ederiz.

Filiz KEBABCI

Merhabalar.01.08.2016 tarihinde gece acil olarak hastanenize başvurduk ,o gece çok talihsiz bir olay yaşamıştık fakat bir o kadar da şanslıydık. Gece mesaisinde olan Levent bey ile o gece tanıştık, kendisi hekimliğinin dışında hakikaten insani duygularıyla öncelikle bize elinden gelenin fazlasını yaptı, sabaha kadar gösterdiği özveriyi asla unutmayacağım, sabah mesaisi bittiği halde operasyon olacağım için bizimle tüm gün ilgilendi ,farklı bir hastanede aslında takipte olan bir hastaydım fakat yıllardır gittiğim ve son derece güvendiğim doktorum Hiçbir şekilde durumum ile ilgilenmezken Sn. Levent bey inanılmaz bir şekilde koşturdu.02.08.2016 tarihinde hastaneden ayrılırken kendisine teşekkür etmek için odasına gittiğimde orada olmadığını öğrendim, aracılığınız ile teşekkürlerimin kendisine iletilmesini rica ederim. İyi bir hekim kazandığımız için de ayrıca çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Kolaylıklar dilerim.

Oda Süsleme Doğum Fotoğrafçılığı
Paylaş
Central Hospital Facebook

Misafir Yorumları

2016 yılında bir sürü doktora muayene oldum. Yarım rahim tanısı konuldu ve doktorların hepsi de hamile kalman çok zor hadi hamile kaldın diyelim kesinlikle erken doğum ve düşük olur dediler. Hep ağlayarak çıktım odalarından. En son tesadüfen Dr. Cengizhan Kolata’ ya muayeneye gittim. Daha ilk muayene de o kadar iyimser ve moral verici konuştu ve anlattı ki bir sonraki ay hamile kaldım. Hamileliğim boyunca da hep kendinden emindi hep güven vericiydi. Erken doğum düşük olur demis olmalarına rağmen Cengizhan bey sayesinde çok rahat bir hamilelik geçirdim. 37. Haftaya kadar da işime devam ettim. 37+5 'te de bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım. Ne sezeryanın hemen ardından ne de daha sonrasında hiç bir ağrım şikayetim de olmadı. Çocuğunun olması mucize demişlerdi ama Cengizhan bey benim mucizem oldu. Şu an bebeğim kucağımdaysa sebebi odur. Ona çok teşekkür ediyorum.

Nurgül İNCE KOÇ Merhaba, ben çocuk felcinden dolayı polio sekeli hastasıyım. Doktorlar fizik tedavi önerdiler. Central hospital hastanesinde yaklasık 3 ay tedavi gördüm. fizik tedavi bölümündeki doktor ve tüm ekibi benimle çok itina ile ilgilendiler. sürekli güler yüzlü ve içten olmalarından dolayı her gittiğimde kendimi özel misafir olarak hissettim.tedavim süresince benden ilgi ve alkalarını hiç eksik etmediler.tedavimin etkili olabilmesi için evde yapmam gerken egzersizleri bıkmadan usanmadan anlatıp öğrettiler. tedavimde etkili olabilmesi için onların ısrarlı önerisiyle kaplıcalara gittim. İyiki onları dinlemişim gerçekten de kaplıcalar tedavi olma sürecimi çok etkili kıldı. fizik tedavi doktoru ve ekibinin doğru teshis ve tedvisi ile birlikte kendimde iyileşme hareketleri görüyorum. Bundan sonraki aşamalarda onların önerdikleri egzersizleri evde yapmaya ve her fırsatta kaplıcalara gitmeye devam edeceğim. Central Hospital hastanesini seçmek benin için en doğru karar oldu. Hastanenizin Fizik tedavi bölümünün tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Ayfer ACAR

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.