Kişisel Bilgiler
  • Ad Soyad : Opr. Dr. Fatma Nur TEMEL
  • Doğum Yılı :
Eğitimi
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1. Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde Uzmanlık
Mesleki Deneyim
  • Gümüşhane Kelkit Devlet Hastanesi
  • Özel Sema Hastanesi
  • Central Hospital
Üye Olunan Dernekler
  • - İstanbul Tabip Odası
  • - Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği
Sezaryen ve Normal Doğum Hakkında Merak Ettikleriniz

Sezaryen ve Normal Doğum Hakkında Merak Ettikleriniz

...

Devamı

Müge ORBAY

Hastaneniz Kadın Hastalıkları ve Doğum doktorlarından Sayın FATMANUR TEMEL Hocamıza bir de sizin aracılığınız ile sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum Bebeğimi yani Mucizemi sağlıklı bir şekilde kucağıma almamı kendisine borçluyum, Çevremdeki eş-dost,akraba ve arkadaşlarıma mutlaka hocamı tavsiye ediyorum  Son nefesime dek duacısıyım.

PINAR AKARGÜL

Hastanenizde doğum yaptım öncelikle Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Fatma Nur hanıma ve asistanı Merve Hanıma sonra da hasta bakıcı olan Ayşe Hanıma ilgi ve alakasından,güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ederim.

MEHMET PAK

Merhabalar. Hastanenizde Sezaryen ile Bebeğimiz Miray Sena dünyaya geldi. Başta tüm gebelik süreci boyunca bizi takip eden, tüm sorularımıza sabırla cevap veren, güler yüzlü, içten ve samimi davranışları ile bizim için çok önemli yer edinen, mutluluğumuzu paylaşan başta Kadın Doğum Doktorumuz Sayın Fatma Nur Temel hanıma sonsuz teşekkür ediyoruz. Kendisi ameliyat sonrası taburcu olana kadar hiç yalnız bırakmadı. Ayrıca hastanede yattığımız süre içinde kat hemşireleri ve bebek hemşirelerine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Her şeyden çok memnun kaldık.

Özlem EKŞİ

Zeynep Tekbaş isimli hemşireniz başta olmak üzere tüm hemşirelerinize ilgi ve alakanızdan memnun kaldık. Muhteşem Dr. Fatma Nur Temel için ise onun gibi bir doktora sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz.

Merlin MUTLU

Gece nöbetçisi çocuk hemşiresi bayanlar, personel Ayşe, Sevim, Esma ve Seher Hanım her şeyden çok doğum doktorumuz Fatma Nur Temel Hanım'a sonsuz teşekkürler.

Abdulkadir KAPLAN

Eşim 27 haziran 2016 tarihinde hastanenizde doğum yaptı. Hastaneden o kadar memnun kaldık ki, mükemmel hizmetleri var. Doktorundan, hemşiresine, hizmetlisine herkes çok özenli çalışıyor. Sürekli birileri yardım ediyor ilgi gösteriyor. Ayrıca Fatma Nur hanım gerçekten çok iyi niyetli ve başarılı bir doktor, Allah ondan razı olsun. Çok yardımcı oldu. Gönül rahatlığıyla hastaneyi tercih edebilirsiniz.

Serkan DURMUŞ

Merhaba, 15 Mayıs 2016 tarihinde eşimin doğumunu gerçekleştiren Op.Dr.Fatma Nur Temel hocamıza ve Ebe Ebru hanıma emeklerinden, hassasiyetlerinden ve özverilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca, eşimin hamilelilik sürecinde de yönlendirmelerinden, ilgisinden ve bilgilendirici öğretici yönünden dolayı Fatma hocamızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Doğumdan sonra bizimle ilgisini alakasını eksik etmeyen doktorumuza, hemşirelere ve bebek hemşilerine çok teşekkür ederim, mükemmel bir iletişim ve organizasyonunuz var gerçekten harikasınız hep güler yüzle karşıladınız bizleri. Beklentilerimizin ötesinde; eşime çok güzel bir doğum tecrübesi yaşatan emeği olan diğer tüm Central Hospital çalışanlarına teşekkürler. İyiki varsınız, tekrar görüşmek üzere.

Filiz ÖZTEKİN

Central Hospital'da sevgili doktorumuz Dr. Fatma Nur Temel ile aylardır süren gitgellerimiz sonrasında inanılmayacak kadar başarılı bir sezaryan ameliyatı sonucunda oğlumuz Ares dünyaya geldi. Tüm süreç ve doğum sırasında, güler yüzü, sınırsız ilgisi, bilgisi, aylardır bıkmadan sorularımızı yanıtlaması ve tüm isteklerimize saygı göstermesi ile yoğun sevgi ve saygımızı kazanan doktorumuz Dr. Fatma Nur Temel, güler yüzü ve desteği için asistanlarına, Diğdem Hanım'a, başta Emre hemşire olmak üzere NST'deki tüm hemşirelere, sabırlarını sınadığımız ve her zaman güler yüzleriyle bize yardımcı olan yenidoğan katındaki tüm anne ve bebek hemşirelerine, görevlilere ve doğum sonrasında bebeğimizin her sorununda yanımızda olan ve tüm kaprislerimizi inanılmaz bir hoşgörüyle karşılayan Çocuk doktorumuz Uzm. Dr. Gonca Özmen'e sonsuz teşekkürü borç biliriz.

Serdar KÜÇÜKYILMAZ

Hastane hekimlerinizden ve personel arkadaşlardan çok memnun kaldık. Dr. Fatmanur hanım muhteşem bir hekim. Gerek bilgisi, tecrübesi gerekse insani yaklaşımı çok güzel. Hastanenizi tercih ettğim için çok memnunum.

Ferhan KURT

Merhabalar. 27.10.2015 tarihinde hastanenizde Fatma Nur Hanım sayesinde sağlıklı bir kızımız oldu. Herşeyden çok memnun kaldık. Doktorumuz, bebek hemşirelerimiz, temizlik görevlilerimiz hatta doğum öncesi nts odasında ki hemşirelerimiz ... Kendimi ve bebeğimi sayenizde çok güvende hissettim. Doktorum biricik Fatma Nur Hanıma gece gündüz çok rahat ulaştım,ilk doğumum olması nedeniyle korkularımı sayesinde çok güzel yendim. O ses tonu bana resmen psikolojik terapi oldu, çok nazik ve kibar bir hanım. Allah binlerce kez razı olsun kendisinden ve tüm ekibinizden... Ayrıca doğum sonrası evimize gelen Ferda Hemşiremizden de çok mennun kaldık...Telefonla defalarca aranıp herhangi bir sıkıntı yaşayıp yaşamadığımız soruldu ve bu çok ince bir davranıştı. Herşey öyle mükemmeldi ki yaz yaz bitmiyor. Halkla ilişkiler müdüreniz de çok ilgiliydi, sağolsunlar. Herşey için tekrardan teşekkürler.

Oda Süsleme Doğum Fotoğrafçılığı
Paylaş
Central Hospital Facebook

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.