Kişisel Bilgiler
  • Ad Soyad : Opr. Dr. Bahattin ÜNSAÇ
  • Doğum Yılı :
Eğitimi
  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Uzmanlık
Mesleki Deneyim
  • Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi
  • Özel Göztepe Hatsanesi
  • Central Hospital
SÜREYYA AYSAN

Sevgili Bahattin beyi bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıyıp bir kaç kez kol ve bacak rahatsızlıklarım için gitmiştim kendisine ve çok memnun kalmıştım. Daha sonra da annemin kalça kırığı ameliyatını gerçekleştirdi, son derece ilgili ve muhteşem bir doktor, günümüzde böyle hekimlere gerçekten hasret kaldık. Sonsuz teşekkürlerimizle. Sevgilerimle.

Zeynep GÖKÇEK

Daha önce de bel ağrısı için gittiğim sayın Dr. Bahattin ÜNSAÇ beye bu sefer de kolumdaki ağrı nedeni ile gittim. Tedavimin ikinci günü olmasına rağmen uyguladığı tedavi yöntemi ile ağrılarım hafifledi kendisine çok teşekkür ederim. Hastanenize böyle değerli doktorları bizim ile buluşturduğu için ayrıca teşekkür ederim.

Zülal ÇANKAYA

Merhaba, Ortopedi ve Travmatoloji bölümünden Opr. Dr. Bahattin Ünsaç' a daha bu akşam gittim. Bir defa çok beyefendi, işinin ehli ve kendinden emin bir doktor. Kolumdaki sikayet icin gittim bu kez de kendisine. Daha önce de iki kez gitmiş ve memnun kalmıştım. Gene düzeleceğimi biliyorum. Tesekkürler.

Samed GÜLTEKİN

Öncelikle Opr. Dr. Bahattin Ünsaç hocama , ardından Özel Sigortalar biriminden Kader Babacan ve MR biriminden Sevinç Zengin'e teşekkür etmek istiyorum. Özellikle böylesine nazik, kibar, profesyonel, samimi ve güleryüzlü arkadaşlar ile çalışmayı tercih ettikleri için hastane yönetimini takdir ediyorum. Bizim milletimiz o kadar çok hastane ortamlarında eziyet ve zulüm gördü ki, bu cana yakın güzel insanları arar olduk, hastalara motivasyon konusunda gayet başarılı bir ekip. Sağlıklı günler diliyorum.

Paylaş
Central Hospital Facebook

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.