Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Bizi Tanıyın

Central'da Kariyer ve İş fırsatları için hemen başvurun

Hemen Başvur

Central Hospital, 1994 yılından bu yana, İstanbul’un oldukça merkezi bir noktası olan Kozyatağı’nda, 6500 metrekare kapalı alan ve 300’ün üzerinde sağlık profesyoneli ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Rakamlarla Central

Hastanemizde yılda yaklaşık 200.000 ayaktan hasta kabulü, 10.000 yatan hasta tedavisi, 6.000 ameliyat, 3000'e yakın doğum gerçekleştirilmekte olup yıllık misafir trafiği 500.000’in üzerindedir.

Teknolojik ve Bilgi Sistemleri Alt Yapısı

Tıp teknolojisini yakından takip eden Central Hospital, cihaz parkurunu her geçen gün genişletmektedir. Hastaların bulunduğu noktalarda yer alan hemşire çağrı sistemi ile hastalarımız her an hemşirelerine ulaşabilmektedir. Hastalara ait kan örnekleri, Pnömatik Tüp Sistemi ile el değmeden laboratuvara ulaştırılmaktadır. Hasta bilgileri, hastane bilgi yönetim sistemi üzerinde, elektronik ortamda tutulmaktadır. Hastalarımız, laboratuvar sonuçlarını online olarak web sitemizden ( Laboratuvar Sonuçları ) öğrenme imkanına sahiptir.

Eğitim ve Etkinlikler

Misafirlerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına, eğitimler ile tıbbi kadronun “güncel tıbbı” takip etmesi desteklenmektedir. Hastanemizde mesleki kongre ve seminerler düzenlenmekte, hekimlerimizin ve hemşirelerimizin gelişim programlarına katılmaları sağlanmaktadır. Central Hospital gerek sosyal medya gerekse seminerler yoluyla organizasyonlar düzenleyerek halka açık toplantılar gerçekleştirmekte ve toplumu bilinçlendirmektedir.

Yataklı Tedavi Hizmetleri

Alanında uzman hekim ve hemşire kadrosu ile hasta güvenliği ve memnuniyet odaklı bir tıbbi hizmet sunulmaktadır. Hasta ve yakınlarının hastanede kalışları süresince, tedavisi süren hastalarımızın rahatı için hemşire çağrı sistemi ile desteklenen, her pozisyona ayarlanabilir otomatik kumandalı yatak, refakatçi konforu düşünülerek hazırlanan açılabilir yatak-koltuk, mini buzdolabı, telefon, TV, klima, duş ve WC ile 5 yıldızlı otel konforu sağlanmaktadır.

Yoğun Bakım Hizmetleri

Sağlık Bakanlığı’nın “tam teşekküllü” olarak tanımladığı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Erişkin Yoğun Bakım Ünitesinde, deneyimli uzman kadrosu ve ileri tıp teknolojisi ile 7/24 tedavi imkanı sunulmaktadır.

Ameliyathane ve Doğumhaneler

Hastanemizde son teknolojinin kullanıldığı, açık ve kapalı tekniklerle tüm ameliyatların gerçekleştirilebildiği 5 ameliyat salonu ve normal doğumu tercih eden anne adayları için tam teşekküllü 2 doğum salonu bulunmaktadır. Hastanemiz, büyüyen ve yenilenen yapısıyla, yurt içi ve yurt dışından gelen tüm misafirlerimiz için tam kadro hizmetinizde... 

Sağlıklı Günler Dileriz!

 

 

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.