Hızlı Randevu

Hastane Randevu talebim için aranmak istiyorum.

Hastane Randevu

Hastane Randevu talebimi şimdi oluşturmak istiyorum. RANDEVU AL

"Ücretlendirme hakkında bilgi almak için
444 77 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz"

Kalite

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi:

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi; bir kuruluşun müşterilerinin beklentilerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan ürünü veya hizmeti sürekli olarak sağlama yeteneğine sahip olduğunu göstermektedir. Ayrıca, sistemi etkili şekilde uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlamak, sürekli iyileştirme, süreçleri geliştirmek ve hataları önlemek için kuruluşların gereksinim duyduğu bir kalite yönetim sisteminin temel şartlarını belirler. 

Central Hospital,Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından Haziran 2011'de aldığı ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygunluk belgesi Ekim 2018’da tekrar denetlenerek belgelendirildi.

International Organization for Standardization, as abbreviated ISO, is a quality management standard. ISO 9001:2015 Quality Management System Certification is a well for the assurance of constant service quality and an internationally recognized management approach, thus defines the well for the assurance of continuity in service quality.

ISO 9001:2015 Quality Management System Certification is the proof that the institution provides healthcare services in accordance with internationally accepted standards and legal requirements

Central Hospital, certified in June 2011 by the Turkish Standards Institute (TSE) and audited for compliance with ISO 9001:2015 Quality Managment System standards by the Turkish Standards Institute (TSE) in October  2018. 

 

Kalite Politikamız:

Kozyatağı Central Hospital;

Kaliteli, güvenli ve modern hasta bakım hizmeti için sürekli iyileştirmeyi benimseyen,

Alanında, ülke çapında güvenilir bir hastane olmayı hedefleyen,

Liderleri ve çalışanları ile tarafların beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışan,

İşinde yetkin ve uzman kadrosu ile sağlık sektöründe öncü,

Toplum sağlığını önemseyen

Eğitimlerin sürekliliği ile bilinçli çalışan topluluğu oluşturan bir kurum olmayı taahhüt eder.

 

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi:

Müşterileri nezdinde farklılık yaratmak isteyen, müşterilerin görüş ve düşüncelerine önem veren ve bu görüşleri mümkün olduğunca sürekli gelişme amacıyla kullanan kuruluşların bu özelliklerini gösterebilmek ve ispatlamak amacıyla geliştirilen standart setidir. ISO 10002 standardına göre; müşteri şikâyetleri birer iyileştirme fırsatı olarak görülür, müşteri sadakatini ve sadık müşteri sayısını artırmak için çok önemli bir araçtır. 

Central Hospital,Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından Temmuz 2015’de ISO 10002 standartlarına uygunluk açısından denetlendi ve belge yenilendi.

ISO 10002:2004 provides guidance on the process of complaints handling related to products within an organization, including planning, design, operation, maintenance and improvement.

Central Hospital, audited and certified again for compliance with ISO 10002:2004 standards by the Turkish Standards Institute (TSE) in July 2015. Central Hospital, the second private hospital in Turkey with customer satisfaction management system certification.

 

Memnuniyet Politikamız:

Kozyatağı Central Hospital;

Misafirlerinin iletilerini değerlendirerek geri bildirimde bulunan

Erişilebilir şikayet kanallarıyla hızlı, etkin çözüm üreten

Memnuniyet odaklı yaklaşımıyla etik kurallar ve mevzuata uygun çalışan

Neden - sonuç ilişkisi belirlenerek, en kısa sürede şikayetlere cevap veren

Ulaşılabilirliği kolay, bir geri bildirim sistemi bulunan

Ne tür önlemler alınacağını önceden belirleyen

İlkeleriyle; şikayet, talep, sorulara gizlilik, objektiflik, şeffaflıkla yaklaşan ve kayıt altına alan

Yönetimin onayladığı kurum politikasına uygun, güvenilir sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan

Etkin verimli çalışarak sürekli iyileştirmeyi benimseyen

Topladığı şikayetleri profesyonel ekibiyle ele alıp değerlendiren bir kurum olduğunu

taahhüt eder.

 

Bebek Dostu Hastane:

Anne sütünün korunması, desteklenmesi, özendirilmesi anlamında Dünya Sağlık Örgütü ve UNICEF ortak bildirisi olan Başarılı Emzirmede On adım, emzirmeyle ilgili temel stratejileri içermektedir.

Başarılı Emzirmede 10 Adım Stratejileri çerçevesinde SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından değerlendirilen ve doğum hizmetleri veren hastanelerde, gebeliklerden itibaren anne adaylarını, anne sütü ve emzirme konusunda bilgilendiren, doğumdan hemen sonra, bebeklerini emzirmesini sağlayan güncel bilgilerle eğitilmiş sağlık personeli yardımıyla annelere, bebeklerini nasıl emzirecekleri konusunda yardımcı olan hastaneler Bebek Dostu Hastane unvanını almaktadır. 

Central Hospital’a ilk 2007 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından “Bebek Dostu Hastane” unvanı verilmiştir. Sağlık Bakanlığı tarafından atanmış Uzman Denetçiler tarafından yıllık olarak denetimler gerçekleştirilir.

 

Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları: 

Kurumsal Hizmetler , Hasta Ve Çalışan Odaklı Hizmetler, Sağlık Hizmetleri, Destek Hizmetleri ve Gösterge Yönetimi olmak üzere beş boyuttan oluşan Sağlıkta Kalite Standartları Hasta, Çalışan ve Tesis Güvenliği, Hizmet Kalitesini sürdürmeyi amaçlayan standart maddelerinden oluşur.

Hastanemiz, ilk olarak Kasım 2011’de Sağlık Bakanlığı ve SGK tarafından denetlenmiş, A Grubu statüsünde değerlendirilmiştir. Sağlık Bakanlığı tarafından atanmış Uzman Denetçiler tarafından yıllık olarak denetimler gerçekleştirilir.

 


1. Çeyrek Hasta Memnuniyet Oranı

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.